Ecolab a Henkel vytvářejí alianci pro test ATP

Ecolab Inc. (NYSE: ECL) a Henkel-Ecolab GmbH, hlavní dodavatelé kvalitních čistících a sanitárních produktů a systémů, a Charm Sciences Inc. z Maldenu, Mass., dnes společně oznámily, že vytvořily světovou alianci pro distribuce adenosintrifosfátových (ATP) testovacích systémů, používaných pro ověřování čistoty ve zpracování potravin, potravinářských službách, nemocnicích a zdravotnictví.

Aliance bude zavádět novou ATP technologii PocketSwab(R) Plus pro testování povrchů zařízení a vody. Tyto samostatné, jednoduše použitelné hygienické testy jsou 40krát citlivější než jiné rychlé testovací systémy založené na ATP. Tyto testy jsou nyní k dispozici od Henkel-Ecolab, evropského smíšeného podniku Ecolabu, a na podzim budou zaváděny v Severní Americe a dalších zahraničních lokalitách Ecolabu. Charm Sciences bude pokračovat v distribuci své plné řady technologie potravinářské bezpečnosti.

"Ecolab a Henkel-Ecolab musí dodávat svým zákazníkům nejnovější nástroje a technologie, aby jim pomohly chránit jejich značky a zajistit bezpečnost potravin a nápojů, které vyrábějí," říká William Mathison, generální manažer Ecolab Inc., divize potravin a nápojů. "Rychlé detekční testování je kritickým prvkem potravinářské bezpečnosti. Vedoucí postavení Charmu v rychlém testování v kombinaci s odborností Ecolabu při poskytování celkových sanitárních řešení zvyšuje schopnost našich zákazníků dodržovat požadavky předpisů a kvality."

Ecolab se zasloužil o založení trhu celkových hygienických programů, používajících technologii ATP pro sanitární ověřování v roce 1994. Od té doby se používání testů ATP dramaticky zvýšilo, protože zpracovatelé potravin a nápojů integrují tuto technologii jako kritický prvek jejich programů HACCP a ochrany kvality.

"Přesná citlivá detekce kontaminujících látek zajišťuje bezpečnější a vyšší kvalitu výroby potravin," říká Dr. Stanley E. Charm, prezident Charm Sciences. "Těšíme se, že spolupráce s Ecolabem nabídne jejich zákazníkům nejcitlivější, dnes dostupná detekční zařízení."

Charm Sciences je světovým lídrem v rychlé technologii potravinové bezpečnosti. Charm, který byl založen v roce 1978, má unikátní firemní filozofii vývoje moderních produktů pro potravinářský průmysl se zaměřením na inovace a rychlé zavádění na trh. Tiskové zprávy Charmu jsou k dispozici na Internetu na http://www.charm.com a na telefonu 800-343-2170.

Ecolab a Henkel-Ecolab jsou přední světoví vývojáři a prodejci kvalitních čistících, sanitárních a údržbových produktů a služeb pro nemocniční, institucionální a průmyslové trhy. Tiskové zprávy Ecolabu a další investorské informace jsou k dispozici na Internetu na http://www.ecolab.com a na telefonu 800-FACT-ECL. Informace o Henkel-Ecolab information jsou k dispozici na Internetu na http://www.henkel-ecolab.se ots Original Text Service: Ecolab, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Terri Bringgold z Ecolab Inc., 651-293-2549, Steve Gill nebo Michele Wade z Shandwick, 612-831-9080, za Ecolab Inc. Webová stránka: http://www.henkel-ecolab.se Webová stránka: http://www.charm.com Webová stránka: http://www.ecolab.com

Klíčová slova Ecolab-Henkel

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.