RedCreek otevírá evropské školící středisko VPN pro

Společnost RedCreek Communications, vedoucí dodavatel bezpečnostního softwaru a hardwaru Virtual Private Networking (VPN) dnes oznámila, že otevřela evropské školící středisko VPN Training Center ve spolupráci s TraiCen, které je předním německým technologickým centrem. Certifikované centrum RedCreek bude okamžitě k dispozici prodejcům RedCreek a konečným uživatelům za účelem vyškolení a certifikace na celou řadu výrobků Ravlin VPN společnosti RedCreek.

TraiCen bude prvním nezávislým certifikovaným střediskem společnosti RedCreek v Evropě a bude nabízet výcvik začátečníkům, pokročilým i vyspělým zájemcům - správcům, systémovým inženýrům, konzultantům a technikům. TraiCen má certifikát Microsoft (CTEC, ATC, MSP) a autorizaci NAEC od Novell(R) a specializuje se na kursy pro vysokoprofilové sítě.

"TraiCen je uznávaným vůdce na evropském vzdělávacím trhu," uvedl ředitel zodpovědný za mezinárodní prodej společnosti RedCreek Communications Inc. Hermann von Drateln. "Poprvé budou mít budoucí instruktoři a finální uživatelé přístup k nejmodernějšímu školícímu středisku VPN, které je vybaveno nejkvalifikovanějšími počítačovými instruktory - síťaři. Těšíme se na dlouhodobý vztah s TraiCen," dodal von Drateln.

"Jsme potěšeni, že máme partnerský vztah se společností RedCreek, vedoucím poskytovatelem šifrování 3DES a bezpečnostních řešení VPN pro Evropské společenství," uvedl ředitel pro marketing TraiCen Bensheim Bernd Dietrich. "Personál TraiCen je připraven podpořit kompletní služby a uspokojit poptávku zákazníka a nabídnout mu lepší znalosti toho, jako používat bezpečnostní řešení VPN. Když studenti dokončí náš kurs, budou připraveni k dalšímu kroku v počítačové síťařině a budou mít přístup k řešením VPN společnosti RedCreek, která jsou nabízena za lepší cenu a mají rychlejší výkon než konkurenční výrobky," dodal Dietrich.

Společnost RedCreek European resellersControlware a TLK budou prvními, které využijí nového střediska, když začne v červenci vyučování. O společnosti TraiCen Společnost TraiCen se specializuje na poskytování certifikovaného výcviku pro správce systémů a databází, uživatelské specialisty, techniky a vývojové pracovníky. Studenti a společnosti si vybrali TraiCen kvůli jeho vysoce ceněné kompetenci na poli síťového školení. TraiCen stále hraje důležitou roli v kariéře mnoha certifikovaných inženýrů Novell a inženýrů certifikovaných firmou Microsoft. Chcete-li další informace, můžete kontaktovat společnost TraiCen v Německu na telefonním čísle 6251-4876 nebo na adrese www.traicen.de. O společnosti RedCreek Communications Inc. Společnost byla založena v roce 1996 a vyvíjí a prodává produkty zabezpečující sítě z rodiny Ravlin, které jsou založeny na revoluční a patentované architektuře CryptoCore. Produkty Ravlin 4, 10/5100, 3200, 7100, Personal Ravlin, a karta Ravlin IPSec nabízejí zákazníkům široký výběr řešení zabezpečujících sítě za nejnižší možnou cenu, a jsou jedinými výrobky, které operují plnou rychlostí, aniž by se snížila průchodnost sítě. RedCreek má ředitelství v Newarku v Kalifornii ve Spojených státech. Chcete-li získat více informací, telefonujte na 510-745- 3900 nebo navštivte stránky na adrese www.redcreek.com. ots Original Text Service: RedCreek Communications Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Rich Farana ze společnosti RedCreek Communications Inc. (USA) 510-745-3951, nebo rfarana@redcreek.com; nebo Bernd Dietrich ze společnosti TraiCen Bensheim, +49 (0) 6251-48-76, nebo Bdietrich@traicen.de Webová stránka: http://www.traicen.de Webová stránka: http://www.redcreek.com

Klíčová slova RedCreek-TraiCen

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.