Consumer Lightning získala ocenění za novou technologii

Consumer Lightning Products, Inc. dnes oznámila, že získala za rok 1999 od guvernéra státu Severní Karolína Cenu za nový výrobek za osvětlovací retardovaný kabel. (Foto: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990706/ATTU001)

Osvětlovací retardovaný kabel je novým revolučním způsobem výroby vodičů a kabelů, včetně optických vláken, pro dramatické snížení škod na osvětlování. Na výrobek byla udělena řada amerických a kanadských patentů a v asi 80 zahraničních zemích je na patentu závislý.

Vítězové ocenění byli vybíráni institucí Professional Engineers of North Carolina. Účelem programu oceňování je zviditelnění nových výrobků kvůli jejich vynikajícímu designu a příspěvku k hospodářství Severní Karolíny.

Při zvažování příjemců Cen za nový výrobek porotci zvažují celkový ekonomický přínos výrobku pro Severní Karolínu. Ten zahrnuje počet míst vytvořených pro výrobu výrobku; důmysl při využití inženýrských principů, technologie a materiálů; zlepšenou funkci designu, snadnost a úspornost při používání nového výrobku; bezpečnost pro uživatele; a podobu, balení a marketing výrobku.

Osvětlovací retardovaný kabel byl zdůrazněn v řadě článků NASA, včetně jejího Spinoff 1998. Je to první ocenění udělené Consumer Lightning Products za osvětlovací retardovaný kabel významnou hodnotící skupinou inženýrů.

Cenu převzal jménem společnosti Samuel N. Gasque ml., prezident Consumer Lightning Products a vynálezce osvětlovacího retardovaného kabelu. Gasque zvláště poděkoval investorům a akcionářům.

Jakmile SEC schválí nabídku nových akcií, plánuje Consumer Lightning Products zvýšit nutné fondy pro výrobní závod a výzkumné středisko v západní části Severní Karolíny. Výrobní závod bude uplatňovat patentovaný postup u hotových kabelů, nakoupených od stávajících výrobců kabelů.

Consumer Lightning Products v současné době jedná o udělení licencí na výrobu a prodej nového oceněného produktu s výrobci na celém světě.

Editorské doporučení: Sdělte laskavě společnosti, pokud použijete kopii v článku. Kontaktujte laskavě inquiry@lrccable.com nebo kontaktní osobu z tiskové zprávy. Další fotografie a grafy jsou na vyžádání k dispozici. ots Original Text Service: Consumer Lightning Products, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Caroline Galloway z Consumer Lightning Products, Inc. (USA) 828-696-2890, nebo email, inquiry@lrccable.com Foto: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990706/ATTU001 PR Newswire Photo Desk, (USA) 888-776-6555 nebo (USA) 201-369- 3467 Webová stránka: http://www.lrccable.com

Klíčová slova Consumer Lightning Products

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.