Hammer oznamuje nové generátory hromadných hovorů

Společnost Hammer Technologies oznamuje řadu generátorů hromadných hovorů Hammer LoadBlaster(TM). Oba modely Hammer LoadBlaster, 500 a 300, využívají revoluční Hammer TestBuilder(TM) UI (uživatelské rozhraní) pro vytvoření testu a hlášení výsledků. Model Hammer LoadBlaster 300 má také v odvětví nejnižší zaváděcí cenu u produktů pro zátěžové testy jednoho směrového pole.

Nové uživatelské rozhraní u Hammer TestBuilder poskytuje prostředí pro rychlé a intuitivní vytváření testů bez programování za pomoci ikon. Když je definován zkušební tok hovorů, vytváří se pro vizuální ověření postupový diagram při volbě činností. Sledování probíhajících testů v reálném čase je k dispozici ve třech různých pohledech a zahrnuje i možnost pohledu na tok hovorů a okamžité potvrzení průběhu testu a opravy chyb v toku hovorů. Výsledky z každého testu je možné si prohlížet jako agregátní shrnutí anebo na různých úrovních rozlišení, například podle kanálů anebo s uvedením výpisu chyb s příslušnou dobou výskytu.

"Rozhraní Hammer TestBuilder pokračuje v tradici společnosti tím, že vytváří nový standard svou snadností použití na trhu generátoru hromadných hovorů. Z toho vyplývá přínos pro zákazníka v podobně nejnižších dnes dostupných nákladů vlastnictví," uvedl Art Michaud, ředitel výrobkového marketingu společnosti Hammer.

"Další výhodou je, že intuitivní postupový diagram průběhu testu a generované zprávy vytvářejí jednoduchý, ale výkonný komunikační nástroj, který se snadno použije v celé organizaci," uvedl Paul Smith, vedoucí evropského prodeje.

Model Hammer LoadBlaster 500 slučuje do jednoho systému až 12 směrových polí a ve spojení s jedním hlavním řadičem je schopen zvládnout v jednom pohledu až 60 polí. To znamená 1800 kanálů E1 s více než jedním miliónem hovorů za hodinu ve špičce.

Model Hammer LoadBlaster 300 bude dostupný 30.července jako testovací systém jednoho pole za ceníkovou cenu 11.250 USD (v USA).

Informace o společnosti Hammer Technologies

Hammer Technologies s ústředím ve Wilmingtonu ve státě Massachussets, v budově Teradyne, byla založena v roce 1991. Hammer Technologies nabízí rodinu výrobků Hammer, The Standard for Computer Telephony Testing (standard pro testování počítačové telefonie). Výrobky Hammer dnes používají vývojáři počítačové telefonie, vyspělého přepínání hovorů a moderních systémů služeb, většina regionálních provozních společnosti Bell, poskytovatelé meziměstských telefonních služebHammers a ve firemních informačních střediscích (tzv. call centres) v mnoha společnostech zařazených do seznamu 100 nejvýznamnějších společností časopisu Fortune.

Hammer je jediný systém, který poskytuje kompletní řešení pro testování zátěže, funkcí, regrese a za provozu u integrovaných telekomunikačních systémů a služeb.

Výrobky Hammer jsou schopné testovat hlas, data, T1, E1, ISDN, WWW, TCP/IP, SS7, LAN/WAN, identifikaci hlasu a další příbuzné technologie. Hammer prodává a poskytuje podporu svým produktům v celé Evropě, prodejní a odbytové kanceláře má v Anglii, Německu, Španělsku, Švédsku a Izraeli. Adresa:

Hammer Technologies - Europe

Teradyne Building, The Western Centre

Western Road

Bracknell RG12 1RW

United Kingdom

Další informace o společnosti Hammer:

Please visit our web page at www.hammer.com

Hammer, Hammer IT, Hammer LoadBlaster, Hammer TestBuilder a logo Hammer jsou ochrannými známkami společnosti Hammer Technologies. Všechna uvedená jména, výrobky a služby jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky příslušných organizací.

ots Original Text Service: Hammer Technologies

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Mariana Haven, Hammer Technologies(USA), 978-694- 9959, linka 216, mhaven@hammer.com

Webová stránka: www.hammer.com

Klíčová slova Hammer Technologies

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.