Oxford Automotive koupil německou firmu Wackenhut

Oxford Automotive, Inc. podepsala dohodu o nákupu předního německého dodavatele automobilového průmyslu Gebr.Wackenhut GmbH se sídlem v Nagonu v Německu. Oznámil to dnes prezident a výkonný ředitel Oxford Automotive Steven M. Abelman. "Wackenhut je pro Oxford Automotive dokonalá strategická akvizice. Kromě toho, že je dodavatelem prvotřídních výrobků, má historii v inovacích a řešení problémů," řekl Abelman. "Tato akvizice doplňuje naší stávající odbornost v lisování a výrobě zařízení a znamená druhou akvizici v naší evropské růstové strategii. Ověří rovněž náš závazek stát se předním dodavatelem integrovaných kovotvářecích systémů pro výrobce originálního zařízení na celém světě."

Mezi hlavní produkty firmy Wackenhut patří kompletní výlisky a montážní celky, včetně výroby a povrchové úpravy kabin nákladních automobilů. Wackenhut má vynikající pověst kvůli výrobkům vysoké kvality a drží si nejvyšší tržní pozici jako dodavatel s kompletním hodnotným výrobním řetězcem od výroby lisovacích forem po povrchovou úpravu. Wackenhut má silné a dlouhodobé vztahy s hlavními německými výrobci automobilů, včetně DaimlerChrysler, Audi, VW a BMW.

Wackenhut, který vznikl v roce 1933 jako výrobce kočárů, dodává automobilovému průmyslu zpracované kovové plechy, což zahrnuje výrobu nástrojů, lisování, montáž a povrchovou úpravu. Wackenhut s ročním obratem asi 61 miliónů USD zaměstnává přibližně 500 osob ve třech výrobních zařízeních v Altensteiger Strasse, Iselshausenu a Wolfsbergu v Německu. Všechna tato zařízení mají certifikáty ISO a VDA 6.1.

Oxford Automotive, Inc. se sídlem v Troy v Michiganu je přední konstruktér a výrobce vysoce kvalitních kovových komponentů, montážních celků a modulů, užívaných výrobci originálních zařízení v automobilovém průmyslu. Oxford v současnosti provozuje 24 výrobních zařízení s nejmodernější technologií pro lisování kovů, profilování mezi válci, sváření a montáž zařízení. ots Original Text Service: Oxford Automotive, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Angela Lovelace, Director of Marketing and Communications z Oxford Automotive, 248-577-1400

Klíčová slova Oxford Automotive

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.