Ecrix představuje páskovou mechaniku pro ukládání dat

Společnost Ecrix dnes představila novou páskovou mechaniku VXA-1, založenou na průkopnické technologii VXA. Systém VXA-1 poskytuje oproti konvenční páskové technologii spoustu výhod, mimo jiné nabízí uživatelům nebývalé možnosti obnovení dat. Pásková mechanika VXA- 1 je přitom na trhu ve své kategorii vedoucím zařízení co do ceny i do výkonu.

Společnost Ecrix bude mechaniky a páskové cartridge dodávat na trh prostřednictvím obchodníků s přidanou hodnotou, zpracovatelů původního zařízení a distributorů. První výrobky VXA-1 budou distributorům a obchodníkům zasílány tento měsíc, s plnou dostupností přes tento zdroj se počítá ve druhém čtvrtletí roku 1999.

"VXA představuje novou kategorii na trhu páskových mechanik s důrazem na schopnost obnovy dat," říká prezident společnosti Ecrix Kelly Beavers a dodává: "Systém VXA eliminuje omezení konvenčních páskových mechanik, které mají tradičně problémy s obnovením dat. Naše technologie je rovněž oproštěna od mnoha výdajů spojených s designem konkurenčních výrobků. VXA dnes poskytuje konečným uživatelům nejvyšší hodnotu na trhu."

Výhody systému VXA

Technologie VXA je založena na třech komplementárních inovacích: Discrete Packet Format? (DPF), Variable Speed Operation? (VSO) a OverScan Operation? (OSO).

DPF umožňuje zápis a četbu dat v individuálně adresných paketech, což je podobná technologie jako tak, která již byla vyzkoušená na trhu sítí a internetu.

VSO naproti tomu šetří čas tím, že průběžně nastavuje rychlost pásku podle toho, jak se liší průchodnost dat na serveru. Eliminuje se tak běžný problém při sekvenčním ukládání dat na pásku, známý jako "backhitching".

OSO je technologie pro čtení datových paketů nezávislých na tvaru dráhy nebo geometrii. Čtením datových paketů při různé rychlosti pásku systém VXA fakticky garantuje obnovu dat.

Pásková mechanika VXA-1 a média

Systém VXA-1 je charakterizován kapacitou uložení 66 GB, přičemž rychlost přenosu dat činí 6 MB za sekundu*. Integrita dat je zajištěna plnou kontrolou Read-After-Write a dvouúrovňovým čtyřrozměrným systémem korekce chyb Reed-Solomon. Integrovaný čip ALDC poskytuje kompresi dat, zatímco mechaniku lze připojit k širokému rozpětí desktopů, workstations a serverů pro síťové soubory pomocí rozhraní SCSI-2. Páskové cartridge VXA jsou dostupné ve dvou kapacitách: Cartridge V17 ukládá 66 GB, zatímco cartridge V6 umožňuje uložení 24 GB*.

Cenová politika a garance

Technologie VXA-1 umožňuje ukládání na pásku na přesvědčivě nové úrovni ceny a výkonu pro obnovu a zálohování aplikací. MSRP za vnitřní souhrn nástrojů pro páskovou mechaniku VXA-1 činí 1295 USD a MSRP za vnější souhrn 1495 USD. Páskový cartridge V17 se v maloobchodě prodává za 79,95 USD, zatímco cartridge V6 je dostupná za 29,95 USD.

Výrobky VXA jsou podporovány tříletou garancí, přičemž celosvětová telefonická podpora je k dispozici zdarma po dobu trvání garance. Doplňkové informace a praktické rady o mechanikách a technologiích VXA je možné získat na adrese www.vxatape.com.

O společnosti Ecrix

Společnost Ecrix je inovátorem v oblasti ukládání dat na pásku a vývojářem systému VXA. To je průkopnická pásková technologie charakteristická pokročilým zálohováním s možností obnovy u produktů patřících na trhu ke špičce v poměru cena/výkon a spolehlivost. Ecrix je soukromá společnost a její ústředí se nachází v americkém Boulderu ve státě Colorado. V případě zájmu o více informací o společnosti Ecrix můžete navštívit internetovou stránku na adrese www.ecrix.com nebo zatelefonovat na číslo 303- 402-9262. Podrobnější informace o technologii VXA jsou dostupné na adrese www.vxatape.com.

Poznámka: VXA Technology, Discrete Packet Format, Variable Speed Operation a OverScan Operation jsou ochranné známky společnosti Ecrix Corporation

* Specifikace předpokládají kompresi v poměru 2:1 Kontakt: April Rassa of Edelman Public Relations Worldwide, (USA) 650-968- 4033, nebo April_rassa@edelman.com, for Ecrix; nebo Nancy Miller, (USA) 303-245-7288, nebo nmiller@ecrix.com, nebo Taylor Allis, (USA) 303-245-7288, nebo tallis@ecrix.com oba z Marketing Communications of Ecrix Corporation Photo: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990301/SFM058 http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990301/SFM058-b or NewsCom, 213-237-5431 Web site: http://www.vxatape.com

Klíčová slova Ecrix-VXA 1

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.