Ela Medical oznamuje zavedení nového Defendera III

ELA Medical, vedoucí evropská společnost, která se zabývá srdečními chorobami, dnes oznámila uvedení svého defibrilátoru DEFENDER (TM)III, potvrzující závazek ELA Medical sloužit lékařské obci svými ICD, které poskytují pacientům klinický přínos.

DEFENDER III je dvoukomorový implantovatelný defibrilátor, který představuje PARAD+, pokročilou verzi algoritmus PARAD (TM) (P+R Arrythmia Detection), speciálně vytvořený pro pacienty s paroxysmální atriální fibrilací. Tento unikátní přípravek pro určování arytmie lépe rozliší potenciální ohrožení života ventikulární arytmií, která vyžaduje okamžitou léčbu atriální arytmie.

Algoritmus PARAD se vyznačuje nejvyšší specifičností všech dnes známých ICD: 90,3 procenta. Tato specifičnost se udržuje, i když se míra tachykardie snižuje. Proto je defender ICD schopný chránit symptomatické pomalé VT bez dodání nezbytných terapií.

PARAD+ je vytvořen pro další zvýšení specifičnosti eliminací nevhodných šoků paroxysmální fibrilací. Tento původ a vlastnosti umožňují Defenderu III určit všechny atriální arytmie tam, kde ostatní zařízení selhala.

Defender III byl poprvé implantován dr. Israelem z elektrofyziologického týmu profesora Hohnlosera v universitní nemocnici ve Frankfurtu v Německu. Dr. Israel k tomu řekl: "Jsme přesvědčeni, že schopnost Defenderu III rozlišovat mezi ventrikulární a supraventrikulární tachyarytmií pomůže snížit nepatřičné šoky a usnadní odhalení pomalých VT, což udělá terapii ICD bezpečnější."

PARAD a PARAD+ jsou automatické a vyžadují pouze minimální fyzické zásahy.

Follow-up Assistant je novým rysem programovacího systému Defenderu III, který zajišťuje bezpečnost a rychlost zkoumání. Jedním kliknutím na myš se zahájí kompletní vyšetření, všechny potřebné testy, ukládání dat a tisk.

ELA Medical je lékařská společnost, která patří pod farmaceutickou skupinu Sanofi-Synthelabo, která navrhuje a vyrábí implantovatelné kardiostimulátory a ICD, zařízení pro EKG v Evropě, USA a Japonsku.

Sanofi-Synthelabo je druhou farmaceutickou skupinou ve Francii, šestou v Evropě a 18. ve světě. Hlavními terapeutickými oblastmi skupiny jsou kardiovaskulární onemocnění/trombózy, poruchy centrálního nervového systému, onkologie a interní medicína. Sanofi-Synthelabo je ve více než 100 zemích a na pěti kontinentech. ots Original Text Service: ELA Medical Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: E. Arnould nebo S. Delliou, oba z Ela Medical SA +33- 1-46-01-33-75 Webová stránka: http://www.elamedical.com

Klíčová slova Ela Medical

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.