AGCO posiluje globální tým pro prodej a marketing

ATLANTA 23. června(PROTEXT/ots)- AGCO Corporation (NYSE: AG), významný světový konstruktér, výrobce a dodavatel zemědělských strojů, dnes oznámil několik nových jmenování do funkcí s cílem posílit svůj celosvětový tým pro prodej a marketing.

"AGCO má nejsilnější světovou distribuční síť v odvětví zemědělských strojů a usilujeme o zachování nejsilnějšího týmu pro prodej a marketing, abychom tak maximalizovali náš výkon, uvedl John M. Shumejda, předseda představenstva a výkonný ředitel (CEO) společnosti AGCO. "Tato jmenování podpoří naše schopnosti globálního prodeje a marketingu a dají AGCO sílu plněji využít našich předností v distribuci po celém světě."

Byla provedena tato jmenování do funkcí:

Edward R. Swingle byl jmenován do nové funkce staršího viceprezidenta pro prodej a marketing pro americkou oblast. Swingle byl dosud starší viceprezident pro celosvětový marketing.

Adri Verhagen byl jmenován do nové funkce staršího viceprezidenta pro prodej a marketing pro Evropu, Afriku a Blízký východ a východní Asii/pacifickou oblast. Verhagen byl dosud viceprezidentem pro prodej v Evropě, Africe a na Blízkém východě.

Dean B. Barnard byl jmenován do funkce viceprezidenta pro prodej v Severní Americe. Barnard byl dosud oblastním vedoucím prodeje pro oblast South Plains.

Declan F. Hayden byl jmenován viceprezidentem pro prodej v Evropě, Africe a na Blízkém východě. Hayden byl dosud ředitelem marketingu značky Massey Ferguson v Severní Americe.

Jack G. Murdoch, dosud viceprezident pro prodej v Severní Americe byl jmenován viceprezidentem pro marketing značky Massey Ferguson v Severní Americe.

AGCO Corporation s ústředím ve městě Duluth ve státě Georgia je globálním konstruktérem, výrobcem a dodavatelem zemědělských strojů a náhradních dílů k nim. Výrobky AGCO jsou dodávány do 140 zemí. AGCO nabízí kompletní sortiment výrobků, k nimž patří traktory, kombajny, stroje na sklízení sena, rozstřikovače, a stroje a nářadí na manipulaci s krmivem prostřednictvím více než 8500 nezávislých dealerů a distributorů po celém světě. Výrobky AGCO jsou dodávány pod značkami AGCO(R)Allis, Massey Ferguson(R), Hesston(R), White, GLEANER(R), New Idea(R), AGCOSTAR(R), Black Machine, Landini, Tye(R), Farmhand(R), Glencoe(R), Deutz (South America), IDEAL, Fendt(TM), Spra- Coupe(R) a Willmar(R). AGCO poskytuje úvěrové služby spotřebitelům po celém světě prostřednictvím svého společného podniku Agricredit. V roce 1998 měla AGCO tržby 2,9 miliardy USD.

ots Original Text Service: AGCO Corporation

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Judith Czelusniak, Vice President, Corporate Relations, 770-813-6044, nebo Michele Howard, Director, Corporate Finance, 770-813-6082, oba AGCO Corporation

Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/017850.html nebo fax 800-758-5804, linka 017850

Webová stránka: http://www.agcocorp.com

Klíčová slova AGCO

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.