Harmon vybaví metro v Newarku systémem ATC

Společnost Harmon Industries, Inc. (Nasdaq: HRMN) oznamuje, že získala dva kontrakty na projekt podzemní dráhy v Newarku (NCS) v hodnotě 14,8 miliónu USD.

Kontrakt na modernizaci signalizačního systému v newarské podzemní dráze v hodnotě 11,6 miliónu se týká 4,2 mil a 11 stanic v metropolitní oblasti Newarku. V rámci tohoto díla vybaví Harmon celý systém a jeho prodloužení v délce 0,75 míle svým systémem automatického řízení vlaků (ATC). Systém ATC se skládá ze stavědel na bázi procesoru VHLC, elektronických audiofrekvenčních trasových obvodů a signalizačních systémů pro dálniční křižovatky. Bude začleněn do systému Ultra Cab II On-Board společnosti Harmon, který zajišťuje pro projekt lehké městské dopravy v Bergenu. Kromě toho nedávno získaná dceřiná společnost Harmonu, SES CO, zajistí pro kontrakt NCS síť kabelů s optickým vláken.

Druhý kontrakt, který Harmonu přidělila společnost Raytheon Infrastructure, Inc., má hodnotu 32 miliónů USD. Podle této smlouvy Harmon zajistí signalizační a kontrolní systém pro nové depo a opravnu vozů, které se staví jako součást prodloužení podzemní dráhy v Newarku.

"Tyto projekty dále zdůrazní zvýšenou přítomnost společnosti Harmon na trhu městské dopravy a zejména lehkých kolejových vozidel," uvedl Bjorn E. Olsson, prezident a výkonný ředitel (CEO) společnosti. "A navíc je dalším potvrzením naší strategie zvětšovat počet nabídek našich systémů pro oblast městské i mezinárodní dopravy."

Oba projekty mají být dokončeny v roce 2000.

Společnost Harmon Industries, Inc. je předním dodavatelem výrobků pro signalizaci, kontrolu, řízení vlakových souprav a komunikaci a systémů pro nákladní a městskou osobní dopravu po celém světě. Společnost se obchoduje na mimoburzovním trhu OTC a je kotována v Národním tržním systému Nasdaq pod označením HRMN.

Další informace vám poskytne Charles M. Foudree, výkonný viceprezident pro finance, Harmon Industries Inc., 1600 N.E. Coronado Drive, Blue Springs, MO 64014. Telefonnní číslo je 816- 229- 3345.

ots Original Text Service: Harmon Industries, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Charles M. Foudree of Harmon Industries, Inc., 816- 229-3345, or e-mail, cfoudree@harmonind.com

Klíčová slova Harmon Industries

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.