Mezinárodní firmy dělají nábor v panevropském měřítku

Zbrusu nová koncepce náborových fór dává absolventům vysokých škol a pracovníkům z praxe šanci zahájit kariéru v zemi, kterou si vyberou. Po dva dni se nastávající manažerská elita účastní přijímacích pohovorů se zaměstnavateli, kteří provádějí nábor speciálně pro Německo, Irsko a Nizozemsko. Asi 100 až 300 pracovníků náborových oddělení mezinárodních společností, jako například SAP, IBM, Reuters, Audi, L'Oréal a Deutsche Bank budou hledat budoucí manažery. Účast pro kandidáty je zdarma.

Akce 'Careers in ...' se budou konat ve špičkových hotelech v Berlíně, Dublinu a Amsterdamu. Úspěch je zajištěn už dřívějším porovnáním kvalifikace a přání uchazečů s požadavky účastnících se firem. V důsledku toho se budou interview konat mezi lidmi, kteří se skutečně chtějí setkat. Pohovory budou probíhat v soukromé a profesionální atmosféře. Už dřívější náborové akce tohoto typu ukázaly, že více než 50 procent zúčastněných kandidátů dostane konkrétní nabídku pracovního místa.

Kromě interview se budou konat i koktejly a prezentace společností, což je další způsob, jak zjistit víc informací o budoucích zaměstnancích a jak si najít perfektní místo.

K účasti jsou zváni absolventi vysokých škol, kteří budou k dispozici do šesti měsíců od akce, a také lidé s maximálně sedmiletou praxí, kteří plynně mluví jazykem země, v níž chtějí pracovat. Přihlásit se je možno na webové stránce www.emdsnet.com/applynow anebo je možné si přihlášku vyžádat emailem na adresu careers@emds.be anebo telefonicky na čísle +32 (0) 2-254300-20. Uzávěrka pro vyžádání si přihlášek na akci "Careers in Germay" je 16.července 1999. Careers in Germany (24-26. října 1999) Careers in Ireland (18-20. listopadu 1999) Careers in The Netherlands (21-23. října 1999)

Pořadatel, společnost EMDS Consulting, má více než deset let praxe z náborového poradenství pro mezinárodní trh. Tato nová fóra 'Careers in...' jsou přímou reakcí na rostoucí internacionalizaci podnikání a také na mezinárodní ambice vysokoškoláků. Dotazy novinářů: Charlotte Dupoizat EMDS International SA Tel.: 00-32-2-536-06-57 Fax:00-32-2-538-62-32 E-mail: dupoizat@emds.be

Klíčová slova EMDS

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.