Cymer dostává zakázky na modernizaci souprav ELS-5005

Společnost Cymer, Inc. (Nasdaq: CYMI), přední světový dodavatel světelných zdrojů potřebných pro hlubokou ultrafialovou (DUV) fotolitografii, dnes oznámila, že dostala objednávky na více než 50 svých souprav ELS- 5005 pro modernizaci laserů od předních výrobců polovodičů v Koreji, na Tchaj-wanu a ve Spojených státech. Modernizovaná verze ELS-5005, která je určená pro instalaci u laserů ELS-5000 pro zařízení určená pro plátky s tloušťkou 0,25 mikronu a méně, může snížit provozní náklady na 45 procent ve srovnání s ELS-5000.

Modernizační souprava ELS-5005 společnosti Cymer je určena jako nákladově efektivní prostředek pro zákazníky ke snížení provozních nákladů u existujících laserů ELS-5000 na úroveň vyspělejšího laseru ELS-5010. Kromě toho modernizační souprava umožňuje obsluze litografických nástrojů používat běžnou sadu náhradních dílů mezi modernizovanými lasery ELS-5005 a lasery ELS-5010 lasers, což usnadňuje obhospodařování zásob náhradních dílů.

Další důležitou motivací pro zákazníky, aby si koupili modernizační soupravu, je snadnost, s jakou globální týmy podpory zákazníkům společnosti Cymer jsou schopny implementovat modernizaci a minimalizují tak nákladné prostoje ve výrobě. Pascal Didier, starší viceprezident pro celosvětové vztahy k zákazníkům společnosti Cymer, uvedl: "Tento modernizační soubor prodlužuje dobu mezi preventivními údržbami, což zvyšuje celkovou dobu provozu ELS-5000 a zlepšuje tak u zákazníků kapacity výroby vyspělých integrovaných obvodů a zvyšuje jejich rentabilitu. Přijetí výrobku ELS-5005 trhem je dalším důkazem schopnosti Cymeru vyvíjet produkty s přidanou hodnotou a našeho úsilí poskytovat podporu naší instalované bázi světelných zdrojů."

Optimální modernizační konfigurace ELS-5005 obsahuje zlepšené jádrové moduly ELS-5020 s delší životností které zahrnují výbojovou komoru, Cymerem patentovaný modul pro zúžení čáry, vysokonapěťový zdroj, kompresní hlavici, komutační modul, stabilizační modul a modernizovaný software. Optimální konfigurace je určena k tomu, aby zajistila co nejnižší náklady provozu u laserů ELS-5000.

Cymer, Inc. je předním dodavatelem světelných zdrojů pro excitační lasery, což jsou hlavní světelné zdroje pro fotolitografické systémy na základě hlubokého utrafialového záření (DUV). Litografie DUV je klíčovou technologií, která umožnila polovodičovému průmyslu vyhovět přesným specifikacím a výrobním požadavkům u masové výroby dnešních vyspělých polovodičových čipů. Další informace o společnosti Cymer je možné získat ze zpráv předkládaných americké Komisi pro burzy a cenné papíry (SEC), na internetu na adrese http://www.cymer.com anebo přímým kontaktováním společnosti.

ots Original Text Service: Cymer, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Leslie Cole, Director, Marketing Communications (USA) 619-451-7149, nebo Fax: (USA) 619- 618-3035, nebo Investor Relations: Marie Burke, Director, Investor Relations (USA) 619- 618-5232, nebo Fax: (USA) 619-618-3090; nebo Dori Jones, Account Manager (USA) 650-968-8900, nebo Fax: (USA) 650-968-8990, všichni za Cymer, Inc.

Webová stránka: http://www.cymer.com

Klíčová slova Cymer

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.