CA hlavním sponzorem švýcarské závodní jachty

Společnosti Computer Associates International, Inc. (CA), Club Nautique Morgien a FAST 2000 dnes oznámily, že CA se smluvně zavázala být hlavním firemním sponzorem konstrukce švýcarské závodní jachty pro závod America's Cup Challenge 1999/2000.

Tým FAST 2000 využije CA i jako technologického partnera a a její vyspělý produkt Unicenter TNG zaměřený na podnikové řízení bude použit ke sledování a analýze výkonu jachty během soutěže.

"Na závodě America's Cup Challenge je vždy nesmírně velká konkurence," uvedl Marc Pajot, vedoucí projektů u FAST 2000. "Je velmi důležité, abychom našli jakoukoli možnou výhodu. Moderní technologie CA určitě pomůže týmu udávat tempo v tomto prestižním světově uznávaném závodě."

Podle plánu má být konstrukce jachty hotova koncem srpna 1999. První závod vyzývatelů poháru Louis Vuitton pro America's Cup oficiálně začíná 18.října 1999 na Novém Zélandě.

"Toto partnerství s FAST 2000 je pro CA mimořádnou příležitostí ukázat, jak je možné inteligenci a schopnosti Unicenter TNG použít k řešení prakticky neomezeného rozsahu problémů," uvedl Marc Sokol, výkonný viceprezident CA. "Unicenter TNG poskytne FAST 2000 vynikající konkurenční přednost, což bude nakonec hrát klíčovou úlohu v America's Cup."

Toto partnerství je příkladem pokračujícího úsilí CAS rozšířit dosah svých technologických schopností. CA je také oficiálním sponzorem týmu Formule 1 West McLaren Mercedes, který použil technologii Unicenter TNG jako součást svého úsilí o vítězství ve světovém šampionátu Formule 1 v roce 1998.

Automatickým řízením počítačového prostředí podniku Unicenter TNG optimalizuje dostupnost služeb kritických pro výkon a napomáhá tak snižovat celkové náklady. Firemní aktiva, včetně internetu či intranetu i nepočítačového zařízení, jako například bankomaty, je možné řídit na základě podnikatelských procesů, které podporují. Díky komplexní a integrované funkčnosti v rámci instalace, intuitivnímu Real World Interface ("rozhraní s reálným světem") a technologii neurální sítě Neugent se schopností samoučení a předvídání je Unicenter TNG snadno nasaditelný a použivatelný, což má za následek rychlou návratnost investic, která se časem zvyšuje.

FAST 2000 je organizátorem Swiss Challenge v rámci America's Cup pro Club Nautique Morgien. V důsledku rozsáhlého programu výzkumu a vývoje konstruktérský tým dosáhl podle svého názoru velmi inovativní konstrukce pro jachtu třídy America. Kontakt na FAST 2000 je přes email info@fast2000.com anebo na webu na adrese http://www.fast2000.com.

America's Cup je akce zachycovaná světovými médii a stala se symbolem mezinárodního ekonomického soutěžení. America's Cup není jen závodem jachet, je to heroická akce. Tato dnes nejstarší sportovní trophy na světě se netýká jen soutěžních týmů, ale odměnu získává i země, která dá dohromady nejlepší manažery, nejlepší vědce, nejlepší technologii, nejlepší taktiky a nejlepší atlety.

Computer Associates International, Inc. (NYSE: CA), světová přední společnost v oblasti podnikové výpočetní techniky poskytuje software, podporu a integrační služby ve více než 100 zemích po celém světě. CA má více než 14.000 zaměstnanců a ve fiskálním roce 1999 měla tržby 5,3 miliardy USD.

Další informace o CA: telefon 516-342-5224 nebo e- mail info@cai.com. Webová adresa CA je http://www.cai.com.

Všechny uváděné názvy produktů jsou chráněnými známkami příslušných společností.

ots Original Text Service: Computer Associates International, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Michelle Soltesz, CA, 516- 342-2370, Michelle.Soltesz@cai.com; nebo Hans Bernhard, FAST 2000, +41-21- 803-22-03, h.bernhard@fast2000.com

Company News On- Call: http://www.prnewswire.com/comp/196575.html nebo fax, 800-758- 5804, linka 196575

Webová stránka: http://www.cai.com

Klíčová slova Computer Associates

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.