Federal-Mogul získal od Alcanu výrobu pístů

Federal-Mogul Corporation (NYSE: FMO) dnes oznámila dokončení své akvizice pístové divize německé Alcan Deutschland GmbH, pobočky Alcan Aluminium Limited z Kanady, která vyrábí vysoce kvalitní písty pro osobní automobily a užitková vozidla pod velmi uznávanou značkou Nural.

"Tato akvizice je významným strategickým krokem pro nabídku Powertrainu v Evropě," řekl Alan Johnson, výkonný viceprezident Powertrain Systems. "Připojení kvalitních pístů Nural k našemu stávajícímu evropskému výrobkovému portfoliu je jasným vítězstvím pro naše zákazníky a pomůže nám dosáhnout přednosti při celosvětových dodávkách kompletů motorových válců. Tato akvizice udrží Federal-Mogul na předním místě v nabídce zákazníkům s přidanou hodnotou."

Pístová divize Alcanu zaměstnává přibližně 1100 lidí ve svém výrobním zařízení v německém Norimberku a její roční obrat přesahuje 150 miliónů USD.

Podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

Federal-Mogul se sídlem v Southfieldu, Michigan, je výrobcem autodílů, kdterý dodává inovativní řešení a systémy zákazníkům na světových trzích automobilů, lehkých a těžkých nákladních vozů, železničního parku a zemědělských a průmyslových strojů. Společnost byla založena v roce 1899. Navštivte webovou stránku společnosti na http://www.federal-mogul.com, kde získáte další informace. Tisková prohlášení Federal- Mogul jsou k dispozici faxem od Company News On-Call, číslo 800-758-5804, linka 306225. ots Original Text Service: Federal-Mogul Corporation Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Kimberly A. Welch z Federal- Mogul, 248-354-1916 Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/306225.html nebo fax, 800-758-5804, linka 306225 Webová stránka: http://www.federal-mogul.com

Klíčová slova Federal-Mogul

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.