EPEE uvádí na trh celosvětově úspěšné novinky ze světa hraček - Guminátoři - zápasníci, Snubbies - pejsci a Mighty Beanz 2 - Veselé fazole

Společnost Epee potvrzuje svou roli inovátora a specialisty v oboru hraček. Na trh uvádí unikátní Guminátory, Snubbies a Mighty Beanz II, kteří se řadí mezi nejprodávanější a nejoblíbenější dětské hračky v USA, Japonsku a Evropě. Velký úspěch sklidily veselé fazole Mighty Beanz 1 také mezi dětmi v České republice.

          

Guminátoři jsou opravdoví gumoví zápasníci z wrestlingové arény. Dvanáct bojovníků - Suzi Q, Drtič, Hmyzoun, Zuboun a další - můžete poslat do ringu, vybrat si styl zápasu, počítat body a fandit svému Guminátorovi. "Mezi dětmi bývá nejoblíbenější zápas Guminátorů ve vodě, na okně či zrcadle, ale soutěžit jde i v týmech. Je vytvořen bodovací systém, který umožní jasné rozhodování o vítězi. Gumové postavy do sebe zamotáte a hodíte například do ringu, který najdete v každém balení,' dodala obchodní ředitelka Eva Žáková.

Druhou, zvláště v Japonsku velice žádanou hračkou, jsou plyšoví pejsci Snubbies. Lze je koupit ve dvou velikostech a můžete si vybrat z šesti ras. "Snubbies vznikly na základě fotografií štěňátek, která byla snímána, když zkoumala objektiv. Proto mají Snubbies velké hlavičky a ouška a malá tělíčka," vysvětlila Anna Poláková, marketingová manažerka. "U každého menšího pejska se dozvíte mimo jiné datum jeho narození, a tak můžete každý rok uspořádat velkou narozeninovou oslavu. Větší plyšáčci umí pohybovat oušky a v obojku skrývají překvapení." Pro náročnější je tu sběratelská kolekce o 30 ručně malovaných kusech.

Společnost EPEE připravila pro fanoušky Mighty Beanz - Veselých fazolí, novou sérii. Tentokrát se v každém balení objeví šest fazolí. Fazolofanoušci se mohou těšit na sedmdesát nových fazolí školních, basketbalových, vojenských, olympijských nebo monstrafazole, mimozemšťany a další. Server www.mightybeanz.cz je tu pro nové členy klubu fazolářů, kteří si mimo jiné mohou koupit superrychlé fazolodráhy pro fazolozávody nebo načerpat množství zajímavých informací a dozvědět se o novinkách. "Veselé fazole byly společností EPEE uvedeny na trh 18. července 2003 a od té doby se jich prodalo více než 572.000 a na deset tisíc fazolodráh," upřesňuje Eva Žáková.

Společnost EPEE je od svého vzniku roku 1999 inovátorem a specialistou v oboru prodeje populárních značkových hraček, her a dárkového zboží. Reprezentuje významné světové výrobce na českém, slovenském a polském trhu. Mezi nejoblíbenější hračky patří The Lord of the Rings (Pán prstenů), Harry Potter, Spiderman, Smraďoši, Mighty Beanz (Veselé fazole), panenky Witch, nejekologičtější letadla na světě Air Hogs a další. U firmy EPEE je samozřejmostí, že výrobky jsou testované a odpovídají přísným bezpečnostním a hygienickým normám.

Kontaktní osoby:

Eva Žáková - obchodní ředitelka - 608 470 015, email: eva@epee.cz

Anna Poláková - marketingová manažerka - 775 170 025 email: polakova@epee.cz

Ke zprávě vydáváme fotografie, které je k dispozici v infobance ČTK v databázi Protext Foto a na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova PROTEXT-trh-hračky-Epee

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.