Herzog Heine přijat za člena trhu Xetra

Herzog Heine Geduld International, londýnská pobočka předního amerického tvůrce trhu Herzog Heine Geduld, dnes oznámil, že byl přijat za člena Xetra(R). Xetra(R) je elektronický obchodní systém Deutsche Börse AG.

Obchodní ředitel Steven H. Burnham řekl: "Jsme velmi nadšeni tímto vývojem, který nám nakonec umožní nabízet naše služby tvorby trhu jako designovaný sponzor pro plný rozsah akcií, obchodovaných v systému Xetra(R). Xetra(R) je elektronická obchodovací platforma, jako Nasdaq a EASDAQ, a je další známkou změn na evropských kapitálových trzích, kde evropští investoři požadují online přístup na trhy."

Burnham dodal: "Kombinace online investování s kompetitivními designovanými sponzory, účastnícími se na elektronických burzách, povede k rychlé modernizaci evropských kapitálových trhů. Tvůrci trhu si budou konkurovat zaváděním nových technologií pro zlepšení rychlosti a kvality služeb provádění obchodů. Jedním z příkladů je to, že Herzog Heine prosadil automatické provádění obchodů ve Spojených státech, a organizace Herzog nyní plánuje zavést tuto technologii v evropských finančních institucích a poskytnout tak přístup na americké a evropské kapitálové trhy."

Herzog Heine Geduld International vytváří trhy v několika stovkách akcií obchodovaných na London Stock Exchange a pro všechny akcie obchodované na EASDAQ. Americká mateřská společnost firmy, Herzog Heine Geduldl, je členem New York Stock Exchange a předním tvůrcem trhu Nasdaq.

Xetra(R) ("Exchange Electronic Trading"), který je v provozu od roku 1997, je systém pro počítačové obchodování více než 2000 cenných papírů. Xetra(R) umožňuje účastníkům trhu obchodovat akciemi z kteréhokoliv místa podle jejich výběru (dálkový přístup). Se systémem Xetra(R) získala Deutsche Börse vrcholovou pozici v globálním trendu k elektronickému obchodování přes státní hranice. ots Original Text Service: Herzog Heine Geduld International Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Steven H. Burnham z Herzog Heine Geduld International 0171-979-2000; nebo Rick Matthews z Rubenstein Associates, Inc. (USA) 212-843-8007, za Herzog Heine Geduld International

Klíčová slova Herzog Heine

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.