Viador rozšiřuje svou mezinárodní přítomnost

Společnost Viador(TM) Inc., přední poskytovatel portálů firemních informací Enterprise Information Portals (EIP), dnes oznámil, že rozšiřuje mezinárodní distribuci pro své inovativní produkty EIP. Rostoucí globální dosah Viadoru nyní zahrne i německou pobočku, Viador GmbH, a také podporu špičkových prodejců v Británi,, Japonsku, Hongkongu a zemích Beneluxu, kteří budou distribuovat soubor Viador E-Portal Suite zákazníkům v celé Evropě a asijsko- pacifické oblasti. Viador E- Portal Suite je soubor produktů na bázi webu, který nabízí jedinou architekturu pro bezpečné vyhledávání, analýzu a zasílání všech typů firemních dat, což umožňuje uživatelům "portálový" pohled na obchodní informace firem. K novým mezinárodním distribučním partnerům Viadoru patří OS-Integration (Británie), Object Technology (Benelux), Mitsui & Co. (Japonsko), a Romanicus (Hongkong).

Viador získal pro vedení své německé pobočky klíčové manažery mezinárodního průmyslu technologií. Viador GmbH povedou výkonní ředitelé Peter Strippel a Klaus Webersinke. Webersinke, bývalý výkonný ředitel společnosti Business Objects Germany, má rozsáhlou praxi v databázích a technologiích ukládání dat, když pracoval pro IBM v technických, prodejních, marketingových a manažerských funkcích od roku 1974 až do roku 1997. Strippel, který také dřív působil u Business Objects, je veterán se 14 lety práce v odvětví informačních technologií. Jeho praxe zahrnuje funkce u společností PRIME Computers a Oracle.

"Peter a já jsme založili Viador GmbH, protože oba cítíme silný závazek přinášet nové technologie na trh a věříme, že produkty Viadoru mají potenciál transformovat způsob, jakým společnosti používají informace pro získání větší konkurenční výhody," uvedl Webersinke. "Portály firemních informací Viadoru spojují inovativní technologii se solidním přínosem pro zákazníky z řad podniků."

Prezident a generální ředitel Viadoru, Stan Wang, uvedl: "Jsme potěšeni, že můžeme přivítat Viador GmbH a tyto špičkové prodejce do naší mezinárodní distribuční sítě. Naším cílem je pomoci globální tisícovce společností po celém světě rozvinout plný potenciál jejich zdrojů obchodních informací. Podpora našich nových poboček a partnerů bude významným rozmachem naší schopnosti sloužit těmto zákazníkům, ať mají sídlo kdekoli."

Podle smluv dnes oznámených budou služby prodeje, instalace a rozvoje pro soubor Viador E-Portal Suite pro zákazníky na celém světě dostupné prostřednictvím těchto prodejců:

* Británie: OS Integration, která má zákazníky v celé Evropě, zvyšuje hodnotu, kterou informační technologie podnikům přinášejí. OS Integration se zaměřuje na podporu rozhodování, ukládání dat, elektronický obchod, rozvoj aplikací a rozvoj architektury pomocných funkcí (back office) je nadšena tím, že rozšíří své zkušenosti i do oblasti technologie webových portálů.

* Benelux: Object Technology je nizozemským poskytovatelem integrovaných řešení, k nimž patří portály firemních informací, ukládání dat a nástroje pro rozvoj elektronického podnikání, návrhy a vývoj systémů, síťové inženýrství a konzultace pro oblast Nizozemska, Belgie a Lucemburska.

* Japonsko: Mitsui & Co. je na světě nejstarší obchodní společnost a třetí největší společnost na světě. Má sídlo v Tokiu a provozuje globální síť s 11.000 zaměstnanci na celém světě. Mitsui bude distribuovat produkty Viador prostřednictvím své dceřiné společnosti Bussan Systems Integration.

* Hongkong: Romanicus se sídlem v Hongkongu poskytuje počítačové služby více než 800 zákazníkům v Hongkongu, Číně, Singapuru a na Tchaj-wanu.

Viador už získal mnoho mezinárodních zákazníků, k nimž patří: 3COM (Singapur), Hewlett-Packard (Singapur), British Telecom (Británie), Shiseido (Japonsko), DDI (Japonsko) a Toshiba (Japonsko).

O společnosti Viador Inc.

Viador Inc., dříve známá pod jménem Infospace, Inc., je přední vývojce portálů firemních informací, které pomáhají společnostem využít svého informačního a technologického bohatství k získání podnikatelských výhod. Viador E-Portal Suite společnosti Viador poskytuje tisícům uživatelů, k nimž patří i manažeři a analytici, bohaté a přitom snadno použitelné funkce firemního zpravodajství na základě architektury "thin-client", která podporuje široké nasazení za nízké náklady pořízení. Inovativní technologii Viador používají zákazníci 3Com, Charles Schwab, FedEx, Internal Revenue Service, Lucent Technologies, Sprint PCS a Xerox. Viador s ústředím v San Mateo v Kalifornii je soukromá společnost, založená společnostmi Crosslink Technology Partners, ITV, Mitsui & Co. a Technology Associates. Více informací na telefonu 650-685-3000 anebo na webové stránce www.viador.com.

POZNÁMKA: Viador, Viador E-Portal Suite, Viador Sage, Viador Information Center, Viador Gateway, Viador Sentinel a the Viador SDK jsou ochranné známky společnosti Viador, Inc. se sídlem San Mateo, Kalifornie. Java a všechny ohcranné známky a loga na bázi Java jsou ochranné známky a registrované ochranné známky společnosti Sun Microsystems, Inc. v USA a dalších zemích. Všechny ostatní produkty nebo názvy společností zde uvedené jsou použité pouze pro účely identifikace a mohou být obchodními známkami příslušných majitelů.

ots Original Text Service: Viador Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Margit Wennmachers, OutCast Communications (USA) 415-392-8282, nebo margit@outcastcom.com, za Viador Inc.

Web site: http://www.viador.com

Klíčová slova Viador

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.