Bývalý manažer SAP nastupuje do RWD Technologies

Společnost RWD Technologies, Inc. (Nasdaq: RWDT) ve čtvrtek oznámila, že Jeremy White nastoupil do RWD Technologies UK Ltd. Ve své nové funkci White zužitkuje více než 17 let své praxe v odvětví k tomu, aby pomohl rozšířit základnu zákazníků RWD a zlepšit činnost klíčových partnerských podniků na poli prodeje a poradenství ve Spojeném království a Evropě. White bude působit v kanceláři RWD poblíž londýnského letiště Heathrow

Před RWD zastával White celou škálu klíčových funkcí ve společnosti SAP, kde působil jako viceprezident pro vzdělávání, ředitel zákaznického servisu, manažer pro poradenství a školení a poradce pro logistiku. Předtím zastával řadu funkcí na poli poradenství a řízení ve společnostech Nixdorf Computer Ltd., Computer Systems Development Ltd. a Epson UK Ltd.

"Jeremyho vztahy s vedoucími pracovníky SAP po celém světě, jeho prokázané manažerské a obchodní schopnosti plus jeho opravdová schopnost vcítění do myšlení koncových uživatelů, to je dokonalá směs dovedností, kterou potřebujeme, abychom dali motor našemu podnikání v Británii a Evropě," řekla Deborah T. Ungová, starší viceprezidentka oddělení ERP Implementation Services ve společnosti RWD. "Je si jasně vědom problémů, se kterými se střetávají koncoví uživatelé, když se snaží používat novou techniku, a umí vytvářet a dodávat vysoce účinná řešení, která pomáhají uživatelům vykonávat práci co nejefektivněji."

RWD je jednou z mála společností v Británii, které nabízejí zákazníkům produkt a služby SAP Knowledge Warehouse (dříve pod názvem InfoDB) a je jedinou organizací v Británii, která poskytuje funkci předvádění tohoto produktu. RWD se společností SAP významně spolupracuje v oblasti školení, dokumentace a systémů řízení změn, znalostí a systémů na bázi webu. RWD poskytuje podnikům podpůrné služby SAP na celém světě od roku 1992.

O společnosti RWD Technologies, Inc.

RWD Technologies s ústředím v Columbii ve státě Maryland se specializuje na vývoj produktivních řešení pro velké podniky, jejichž zaměstnanci používají techniku pro úspěšný výkon své práce. K našim službám patří strategické poradenství, řešení v oblasti informačních technologií, podniková řešení na bázi webu, řešení vnitropodnikového řízení, podpora implementace podnikových systémů, poradenství v oblasti efektivnosti výroby, zlepšování obchodních procesů, řízení změn, specializovaná podpora produktivity, systémy řízení znalostí a řešení pro oblast dokumentace. RWD byla založena v roce 1988 a zaměstnává zhruba 1100 osob v 15 kancelářích po celém světě, které poskytují podporu velkým podnikům z více než 20 odvětví, , nimž patří automobilový průmysl, chemický průmysl, finanční služby, ropný sektor, farmaceutika, telekomunikace, veřejně prospěšné služby a veřejný sektor. Více informací na jdete na webové stránce RWD na adrese www.rwd.com.

Kontakt pro média: RWD Technologies, Inc.

Johnny T. Baker

Viceprezident Business Development

(USA) (770) 753-3170

jbaker@rwd.com

RWD, RWD Technologies, Inc., a RWD Technologies UK Ltd. jsou registrované ochranné známky a RWD Technologies je ochrannou známkou společnosti RWD Technologies, Inc. Všechna uvedená jména společnosti jsou použitá pouze za účelem identifikace a mohou být ochrannými známkami příslušných majitelů.

ots Original Text Service: RWD Technologies, Inc.

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Johnny T. Baker, viceprezident podnikového rozvoje, RWD Technologies, Inc. (USA) 770-753-3170 nebo jbaker@rwd.com Webová stránka: http://www.rwd.com

Klíčová slova RWD Technologies

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.