Registrace pro Lotusphere Europe 99 zahájena

Lotus Development Corporation dnes oznámila, že dnes zahájila registraci pro Lotusphere Europe 99, její přední evropskou konferenci zákazníků a obchodních partnerů, která se bude konat od 25. do 29. října v Mezinárodním kongresovém centru v Berlíně v Německu.

Lotusphere Europe 99 se zaměřením na technologické směry a řešení bude určena pro celosvětové obecenstvo. Důraz bude kladen na R5, novou a strategickou webovou platformu Lotusu pro vzkazy a spolupráci, složenou z klienta Notes R5, serveru R5 a Domino Designeru. Letošní konference zvýrazní řešení a produktové strategie Lotusu a poskytne podrobnosti o trvající vedoucí pozici společnosti ve strategii a řešení Knowledge Managementu.

"Lotusphere představuje hodnotu pro naše zákazníky; účastníci se naučí jak přeměňovat technologii na řešení tím, že budou hovořit se svými kolegy, setkají se s obchodními partnery Lotusu a účastní se našich podrobných technických zasedání," řekl Pierre van Beneden, generální ředitel Lotusu a viceprezident pro Evropu, Blízký východ a Afriku. "Lotusphere Europe 98 měla více než 4000 účastníků, mezi kterými bylo více než 300 vystavovatelů. Očekáváme, že Lotusphere Europe 99 bude vyprodána a proto vyzýváme zákazníky a obchodní partnery k včasné registraci."

Registrace jsou přijímány podle zásady "kdo dřív přijde, ten dřív mele" a mohou být prováděny online na http://www.lotus.com/lotusphere, telefonicky u Lotus Europe Registration na čísle +44 (0) 1252 771000 nebo faxem na čísle +44 (0) 1252 771700 nebo zasláním na e-mail na lotusphere@delegate.com. Další informace o konferenci jsou k dispozici na webové stránce http://www.lotus.com/lotusphere.

Lotus Development Corporation, založená v roce 1982, je pobočkou IBM Corporation. Lotus nabízí vysoce kvalitní softwarové produkty a služby, které jsou odrazem jeho unikátního chápání nových způsobů, jakými musí jednotlivci a firmy spolupracovat pro dosažení úspěchu. Inovativní přístup Lotusu je důkazem nové třídy aplikací, které uživatelům dovolují informace o přístupu a komunikaci způsobem, jaký dříve nebyl možný, a to uvnitř i mimo organizační hranice. Lotus nyní prodává své produkty ve více než 80 zemích světa a prostřednictvím Lotus Services Group poskytuje četné služby v oblasti profesionálního poradenství, podpory a vzdělávání.

Lotus je registrovaná obchodní známka Lotus Development Corporation. Všechny ostatní názvy a produkty společnosti jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními známkami jejích příslušných společností.

POZNÁMKA: Všechna tisková prohlášení Lotusu jsou k dispozici na Internetu přes domovskou stránku Lotus Development Corp. na http://www.lotus.com. Domovská stránka Lotusu je snadnou cestou k hledání informací o Lotusu a výrobcích a službách jeho obchodních partnerů. Kopie tohoto prohlášení a další informace o společnosti jsou k dispozici také faxem po vytočení čísla 1-800-57-LOTUS v USA a Kanadě nebo 201-946-2336 mimo USA a Kanadu. ots Original Text Service: Lotus Development Corp. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Karla Chronopoulos z Lotus Development Corporation (USA) 617-693-1870, karla_chronopoulos@lotus.com nebo Christophe Ginisty z Rumeur Publique +33-146-21-70-70, Christophe@rp- net.com Webové stránky: http://www.lotus.com/lotusphere nebo http://www.lotus.com

Klíčová slova Lotusphere

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.