Per una - značka exklusivně navrhovaná pro MARKS & SPENCER - přichází na český trh

Módní značka "per una", exklusivně navrhovaná pro Marks & Spencer Georgem Davisem, britským módním návrhářem, jehož tvorba je inspirována především Itálií a italskou módou, bude uvedena na český trh v březnu 2004.

Název pochází z italštiny a v překladu znamená "PRO NI". A jako výzva zní více než lákavě. Oslovuje mladé dívky a ženy od 25 let, nabízí odvážnější módu pro zákaznice s jasným názorem na odívání a módní trendy, přesto jakoby bez ohledu na věk.

Zboží je nakupováno pouze v limitovaném počtu kusů. K úplným obměnám v sortimentu bude docházet každé čtyři až šest týdnů! Značce je věnován samostatný úsek prodejní plochy a nelze ji přehlédnout. Je nejen viditelně označena, ale také je vystavována na speciálním prodejním zařízení.

V současné chvíli je "per una" prodávána pouze ve 163 britských prodejnách (z 366) a jen 12 franšízách (z 26) po celém světě. Na jaře 2004 uvádí vedle České republiky na trh také Malta. "Per una" bude prodávána v prodejně Marks & Spencer v Nákupní Galerii Myslbek, Praha 1.

Pro bližší informace volejte:

Renata Fišerová (brand manager)

tel.: 2 21 987 225, 603 533 233

e-mail: renata.fiserova@marks-and-spencer.cz

Klíčová slova PROTEXT-trh-móda-Marks&Spencer

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.