Aerial Communications zahájily mezinárodní roaming v

Sedm amerických trhů, včetně Orlanda - nejoblíbenější prázdninové destinace na světě - nyní přivítalo mezinárodní roaming GSM.

Aerial Communications, Inc., přední bezdrátový poskytovatel v USA, dnes oznámily, že rozšiřují své Aerial Traveling Services (sm) zahájením mezinárodního roamingu Globálních systémů mobilních komunikací (GSM) spolu s devíti předními bezdrátovými poskytovateli v Evropě a Hongkongu.

Aerial obsluhuje Columbus, Ohio; Houston, Texas; Minneapolis, Minnesota; Kansas City, Kansas; Pittsburgh, Pennsylvania a Tampa/Orlando/St. Petersburg, Florida. Aerial nyní aktivoval uspořádání mezinárodního roamingu GSM s následujícími poskytovali, operujícími v následujících zemích.

* Europolitan and Telia Mobile - Švédsko

* France Telecom (Itineris) - Francie a Monako

* Mandarin - Hongkong

* Netcom - Norsko

* Sonera - Finsko

* Telecom Italia Mobile - Itálie, San Marion a Vatikán

* Telefonica Moviles - Španělsko

* Vodafone - Spojené království, včetně Severního Irska.

"Zákazníci našich zahraničních roamingových partnerů budou nyní moci používat rozsáhlou síť Aerialu, když navštíví Ameriku," vysvětlil Don Warkentin, prezident a výkonný ředitel Aerial Communications. "S trhy jako je Orlando, nejoblíbenější prázdninová destinace na světě, a Houston a Minneapolis, dvě klíčová obchodní centra, mezinárodní roaming bude znamenat zvětšení výhod pro zahraniční cestovatele GSM, kteří navštíví USA."

Při používání sítě Aerialu v USA mohou zahraniční roamingoví hosté výhodně používat jejich vlastní telefonní čísla pro odesílání a přijímání hovorů odkudkoliv na světě. Služby Aerialu také budou poskytovat doručování hovorů, čekání na hovory, krátké vzkazy, číselný paging, data/fax a hlasovou poštu cestovatelům na trhy Aerialu v USA.

"S těmito devíti prvními poskytovateli začínáme opravdu přinášet svět zákazníkům Aerialu a svět do Aerialuk," pokračoval Warkentin. "Očekáváme výrazný pokrok v rozšiřování našeho zahraničního roamingového partnerství v příštích několika měsících. Do podzima přidáme nejméně 41 dalších poskytovatelů."

Aerial realizoval více než 100 mezinárodních roamingových dohod a pro zkoušky a aktivování mezinárodního roamingu GSM má velmi agresivní plány, řekl Warkentin.

"Avšak nabízet mezinárodní roaming je více než dohoda. Služba, kterou v Arielu nabízíme s každým produktem musí být vhodně vyzkoušena, aby byla zajištěna kvalita služby a přesnost účtování. Zkoušíme a snažíme se agresivně a systematicky rozširovat naše zahraniční roamingová partnerství," dodal.

Snadné vyžádání

Při žádosti o zahraniční roaming GSM na síti Aerialu by si měli zákazníci zajistit u svého místního poskytovatele GSM učinění nutných uspořádání, včetně zajištění zařízení GSM 1900. Kvůli různým frekvencím bezdrátového provozu ve světě budou zahraniční roamingoví partneři Aerialu poskytovat zařízení, které pracuje na správné frekvenci. Sítě Aerialu a mnohých dalších severoamerických operátorů GSM používají americkou frekvenci 1900 MHz.

Na síti Aerial budou zahraniční hosté moci činit a přijímat všechny hovory na jejich telefonní číslo i když použijí síť Aerial a nikoliv síť jejich normálního poskytovatele.

Aerial Communications se sídlem v Chicagu mají licence na poskytování služeb PCS v oblastech kryjících 27,7 miliónu americké populace. Mezi trhy Aerialu patří Columbus, Ohio; Houston, Texas; Minneapolis, Minnesota; Kansas City, Kansas; Pittsburgh, Pennsylvania and Tampa/Orlando/St. Petersburg, Florida. Aerial nyní obsluhuje více než 330.000 zákazníků. Aerial je také součástí rozsáhlé severoamerické sítě GSM, která pokrývá více než 3500 měst v USA a Kanadě.

Aerial je také členem severoamerické aliance GSM - LLC. Aliance GSM je skupina amerických a kanadských provozovatelů digitální bezdrátové PCS. Členy aliance jsou: Aerial Communications, Inc., Airadigm Communications, Inc.; BellSouth Mobility DCS; Conestoga Wireless Company; Cook Inlet PCS; DIGIPH PCS; Iowa Wireless Services, LP; Microcell Telecommunications Inc.; NPI Wireless; Omnipoint Communications LLC; Pacific Bell Wireless; Powertel, Inc.; STPCS, Inc.; TWS, Inc.; VoiceStream Wireless, Inc.; Western Total Communications; a Wireless 2000 PCS. Aliance GSM spolupracuje se severoamerickými výrobci zařízení GSM: Siemens, Lucent Technologies, Motorola, Ericsson, Nortel Networks a Nokia. Webová stránka Aliance GSM je www.gsm- pcs.org. ots Original Text Service: Aerial Communications, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Dan Kubera z Aerial Communications, 773-399-4244 Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/121551.html nebo fax, 800-758-5804, linka 121551 Webová stránka: http://www.aeriall.com

Klíčová slova Aerial Communications

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.