iMagicTV expanduje do Evropy otevřením pobočky

Společnost iMagicTV, která je předním poskytovatelem interaktivního digitálního televizního softwaru pro telekomunikační průmysl, dnes oznámila zřízení nové pobočky v Evropě a jmenování Johna Randa ředitelem pro evropské trhy.

Kancelář je situována v Cambridge ve Spojeném království a byla založena proto, aby oslovila zvyšující se počet telekomunikačních společností v regionu, které hledají způsob jak rozšířit své služby pro zákazníky. Prostřednictvím softwaru DTV Manager může společnost iMagic TV firmám nabídnout digitální televizi, e-mail a další interaktivní služby. Evropské televizní firmy pak budou moci svým zákazníkům poskytovat množství interaktivních služeb z jednoho zdroje přes existující telefonní dráty.

"Telekomunikační firmy v tomto regionu začínají nabízet digitální televizi a interaktivní služby, čímž reagují na zákaznickou poptávku a na konkurenci, která vznikla vstupem nových kabelových firem na trh," uvedl prezident a hlavní výkonný manažer společnosti iMagicTV Marcel LeBrun. "Budeme se i nadále věnovat významným zdrojům v evropském regionu tak, jak si bude více a více telekomunikačních společností uvědomovat významný hodnotový a ziskový potenciál pramenící z nabídky takovýchto programových možností zákazníkům."

Součástí expanze společnosti iMagicTV na evropský region je i jmenování Johna Randa ředitelem pro evropské trhy. Rand z titulu své nové funkce povede rozvoj obchodních aktivit a služeb zákazníkům a bude podporovat rostoucí poptávku po softwaru DTV Manager společnosti iMagicTV, který je předním softwarem společnosti.

"Je zřejmé, že pro telekomunikační firmy začal závod o to, kdo bude zákazníkům poskytovat systém mnoha integrovaných služeb včetně digitální televize, hlasu a internetu," prohlásil ředitel společnosti iMagicTV pro evropské trhy John Rand. "Očekáváme v Evropě silnější poptávku po naší technologii a možnost spolupracovat s telekomunikačními společnostmi na zavádění rychle se rozmáhajících interaktivních televizních služeb."

John Rand má v telekomunikačním a kabelovém průmyslu 18leté zkušenosti a byl zodpovědný za navržení sítě Cambridge Cable, která nyní poskytuje své služby více než 200.000 zákazníkům. Zařídil také čtyři franšízy, včetně obnoveného případu s Cambridge Interactive, a byl tím, kdo se nejvíce podílel na vývoji integrovaných telekomunikačních/kabelových aplikací, které se nyní v telekomunikačním průmyslu používají. Naposledy byl John Rand zodpovědný za TV technologii Acorn Digital Interactive. Je držitelem titulu MBA a také je autorem několika článků na téma telekomunikace a interaktivní technologie.

"Johnovy dlouholeté zkušenosti s telekomunikacemi a s televizním průmyslem budou nedocenitelným aktivem, když se budeme rozšiřovat na evropské trhy. Jsme potěšeni, že ho máme v našem týmu," uvedl LeBrun.

O společnosti iMagicTV (www.imagictv.com)

Společnost iMagicTV je inovující softwarovou firmou, která poskytuje interaktivní televizní řešení pro telekomunikační firmy na celém světě. Software společnosti iMagicTV DTV Manager umožňuje telekomunikačním společnostem a dalším poskytovatelům služeb dodávat a zařizovat konkurenceschopné interaktivní služby včetně digitální televize, vysokorychlostního internetu, e-mailu a video-on-demand předplatitelům-rezidentům přes měděnou či jinou vysokorychlostní přístupovou technologii.

Společnost byla založena v roce 1998 a má pobočky v Saint John v New Brunswicku v Kanadě a v Cambridge ve Spojeném království. Společnost iMagicTV je filiálkou firmy NBTel Inc., dceřinou společností firmy Bruncor (ME a TSE:BRD) a Newbridge Networks Corporation (NYSE: NN; TSE: NNC).

Více informací o společnosti iMagicTV či softwaru DTV Manager lze obdržet na http://www.imagictv.com. Toto tiskové oznámení lze také najít na webové adrese společnosti http://www.imagictv.com ots Original Text Service: iMagicTV Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Andrea Pickup ze společnosti iMagicTV, 506-631-3011, apickup@imagictv.com Webová stránka: http://www.imagictv.com

Klíčová slova iMagic TV

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.