V Londýně se koná konference o růstu kapitálu

NationsBanc Montgomery Securities LLC, divize Bank of America Corporation, zahájila v pátek v Londýně svou 4. výroční konferenci o růstu kapitálu za účasti 31 amerických růstových společností a více než 200 evropských institucionálních investorů.

"Tato konference tradičně předvádí některé z nejvíce fascinujících příběhů předních amerických růstových společností a letošní rok nebude odlišný," řekl Lew Coleman, výkonný ředitel NationsBanc Montgomery, ve svém projevu při zahájení konference. "Protože trh nadále přechází od preference technologických sektorů k preferenci malých firem a odvětví podléhajících cyklickým výkyvům, jsme přesvědčeni, že nyní je zvláště dobrá doba pro evropské investory, aby agresivněji hledali příležitosti na amerických trzích."

Konference ukáže 31 z některých amerických nejúspěšnějších růstových společností a zdůrazní prostředí pro investování do růstu kapitálu. Společnosti představené na letošní konferenci jsou z odvětví technologie, spotřeby a maloobchodu, pohostinství a realit, energetiky a ropného průmyslu, zdravotní péče, médií, spojů a finančních služeb.

Podle všech mají společnosti prezentované na letošní konferenci celkovou tržní kapitalizaci 770 miliard USD, letošní průměrný poměr ceny k příjmům je 31,5násobný a jejich příjmy mají podle plánů růst průměrným tempem 28 procent.

Více než 200 evropských institucionálních investorů účastnících se letošní konference představuje řízená aktiva 1,6 biliónu USD a je z 19 zemí.

Analytik NationsBanc Montgomery každé ráno dodává přehled průmyslu, zvýrazňující silné investiční plány, na Internetu v sektorech Finance and Telecom Equipment & Data Networking. Mezi hlavní řečníky konference patří Stanley F.Druckenmiller, manažer portfolia ze Soros Fund Management, Paul Otellini, výkonný viceprezident Indtel Corporation, a William Aylesworth, starší vicepreziden, pokladník a finanční ředitel z Texas Instruments.

NationsBanc Montgomery Securities LLC, pobočka Bank of America Corporation je investiční banka a makléřská firma. Společnost poskytuje průzkum, obchodování a pojištění na kapitálových trzích (vysocevýnosné, mladé, kvalitní a hypotéční trhy). Mezi ostatní služby patří marketingové a účetní poradenství, krytí finančních kupců, úvěrové syndikáty, globální investiční bankovnictví, financování realit, financování hypoték, peněžní trhy a primární dealerství.

NationsBanc Montgomery Securities je makléřem registrovaným u Komise pro cenné papíry a burzy a je členem Národního sdružení obchodníků cennými papíry a Newyorské akciové burzy. ots Original Text Service: NationsBanc Montgomery Securities LLC Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Jennifer A. Smith z NationsBanc Montgomery Securities LLC, (USA) 415-913-5968, nebo v Landmark London, 44-171-631-8000 Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/137001.html nebo fax, 800-758- 5804, linka 137001 Webová stránka: http://www.nationsbancmontgomery.com e-mail: NA_global@newsaktuell.de

Klíčová slova konference-kapitál

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.