Rating kvality 2023: HSF System je v TOP 10 dodavatelů staveb v Česku

HSF System, sídlo Ostrava

HSF System, sídlo Ostrava

HSF System, Společenské centrum Sedlčany - titul Stavba roku 2020 HSF System PRESTA - prestižní stavba jižních Čech v kategorii Bytové stavby a rodinné domy, 2016-2018

Stavební skupina HSF System se umístila v žebříčku kvality staveb na 7. místě mezi 1235 stavebními dodavateli z České republiky za rok 2022. Integrovanou referenci o kvalitě firem a osob ve stavebnictví (RABF 2023) zpracovala a vydala Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství.

Mezinárodní stavební skupina HSF System získala v žebříčku RABF 2023 za souhrnné pětileté období 2018-2022 celkem 11 590 bodů, což ji poprvé v historii posunulo mezi 10 nejlepších stavebních firem v České republice. V samostatném žebříčku za rok 2022 se dostala dokonce na 7. místo z 1235 posuzovaných dodavatelů staveb. Díky dosaženým výsledkům se stavební skupina HSF System nachází v nejvyšší úrovni stavebních firem s názvem Excelentní kvalita.

"Od začátku fungování stavební skupiny HSF System je kvalita dodávaných staveb jedním ze základních pilířů našeho podnikání. Umístění mezi nejlepšími dodavateli staveb v takové konkurenci je obrovským oceněním práce všech mých kolegů," říká Jan Hasík, generální ředitel a předseda představenstva stavební skupiny HSF System.

Podkladem pro hodnocení kvality tuzemských stavebních firem RABF 2023 jsou výsledky posuzovaných stavebních dodavatelů z 32 samostatných soutěží a přehlídek konaných v České republice, jako jsou například Stavba roku, Stavba roku Středočeského kraje nebo Stavba Moravskoslezského kraje. V odborných porotách těchto soutěží zasedá na 200 českých i zahraničních porotců. Nadace pro rozvoj architektury vydává žebříček RABF od roku 2015.

Stavební skupina HSF System

Mezinárodní stavební skupinu HSF System tvoří česká stavební společnost HSF System (vznikla v roce 2002) se sídlem v Ostravě a slovenská stavební společnost HSF System SK (vznikla v roce 2010) se sídlem v Žilině. Stavební skupina HSF System má další pobočky v Praze, Brně, Plzni, Bratislavě, Prešově a Nitře. Zaměřuje se na generální dodávky staveb a realizuje kompletní střešní a fasádní pláště moderních objektů včetně jejich rekonstrukcí. Správu budov zajišťuje prostřednictvím společnosti SK Facility. Developerské projekty realizuje pod značkou ANTRACIT. Česká společnost HSF System je držitelem Ceny hejtmana MS kraje za společenskou odpovědnost za rok 2022 v kategorii firem do 250 zaměstnanců. Rating Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství RABF za roky 2018-2022 zařadil společnost HSF System a.s. na 10. místo mezi 1235 posuzovanými stavebními firmami v České republice. Společnost HSF System získala také prestižní titul Stavba roku 2020. Ředitel společnosti Jan Hasík je držitelem titulu EY Podnikatel roku 2016 MS kraje. Slovenská společnost HSF System SK se opakovaně umístila v žebříčcích TREND Top 100 a Eurostav mezi předními stavebními firmami na Slovensku. Tomáš Kosa, jednatel společnosti HSF System SK, která patří do mezinárodní stavební skupiny HSF System, se dostal mezi šestici finalistů prestižního ocenění EY Podnikatel roku 2022 na Slovensku.

Klíčová slova ČR-stavby-architektura-firmy-HSF System

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.