VIDEOSTREAM ZDARMA: TK iniciativy Dám respekt

ČTK bude ve středu 31. května 2023 v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line představení výsledků nového výzkumu KANTAR na téma: Vztah cyklistů a motoristů (porovnání postojů mladých řidičů a profesionálních řidičů). Součástí TK bude premiéra nového edukativního spotu, ve kterém účinkují známé české osobnosti a ambasadoři Dám respekt. Zúčastní se zakladatel iniciativy Dám respekt a desetinásobný účastník Tour de France Roman Kreuziger, předseda expertní rady Platformy vize nula Roman Budský a vedoucí Samostatného oddělení BESIP Tomáš Neřold.

Přímý přenos, který je médiím k dispozici ZDARMA, začne v 10:00,

Přímý přenos mohou použít všichni uživatelé bez omezení, a to jak na svých webových stránkách, tak na Facebooku.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek.

Dotazy ohledně materiálů označených jako VIDEOSTREAM ZDARMA prosím adresujte na tel.: +420 222 098 330, protext@ctk.cz.

PROTEXT

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/AB56mYBvcyc" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Klíčová slova ČR-automobilová-cykloturistika-Praha-31.05.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.