VIDEOSTREAM ZDARMA: 13. ročník ocenění Dobrovolní Hasiči roku

ČTK bude ve středu v servisu PROTEXT VIDEO vysílat on-line tiskovou konferenci k zahájení 13. ročníku udílení ocenění Dobrovolní Hasiči Roku 2023. Účastníky TK budou: za ministerstvo vnitra vrchní ředitele PhDr. Jan Paďourek, a zástupci HZS ČR, genpor. Vladimír Vlček, brig. gen. Slavomír Bell, brig. gen, Radim Kuchař. Dále starostka Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Monika Němečková, prezident Moravské hasičské jednoty Zdeněk Milan a prezident České hasičské jednoty Vasil Silvestr Pekar a další. V rámci tiskové konference budou představena pravidla ankety a zahájeno přihlašování jednotek a sborů dobrovolných hasičů do 13. ročníku ankety.

Přímý přenos, který je médiím k dispozici ZDARMA, začne ve 13:30.

Přímý přenos mohou použít všichni uživatelé bez omezení, a to jak na svých webových stránkách, tak na Facebooku.

Zasíláme kód přenosu pro vložení do webových stránek.

Dotazy ohledně materiálů označených jako VIDEOSTREAM ZDARMA prosím adresujte na tel.: +420 222 098 330, protext@ctk.cz.

PROTEXT

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/sEEZGmGejqU" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>

Klíčová slova ČR-zbraně-armáda-požár-veletrhy-IDET-Brno-24.05.-UPOZORNĚNÍ-VIDEOSTREAM

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.