Central Command a Kaspersky Lab objevily nový vir

Dnes vidíme růst ve vývoji virů, a to zejména ve vnitřních programovacích jazycích nejpopulárnějších desktopových aplikací.

S objevením prvního známého viru CS.Gala, který se objevuje v programovacím jazyku Corel, se flexibilita pro rozvoj a možnosti pro potenciální nebezpečí a škodlivost aplikací stále zvětšují.

CS.Gala je prvním známým virem, který napadá soubory v kreslícím jazyku Corel. Pokud je napadený soubor aktivovaný, hledá v běžné skupině programů další soubory v kreslícím jazyku Corel (*.CSC soubory), analyzuje jejich obsah a vyhledává jména napadených souborů a souborů, které ještě napadeny nebyly. Virus se objeví dne 6.června. Nemá však ničící schopnosti. Úplný popis viru můžete najít na webových stránkách v AntiViral Toolkit Pro Virus Encyclopedia na http://www.avpve.com

AntiViral Toolkit Pro nabízí kompletní ochranu před internetovým virem a je zmodernizován na ochranu, objevení a odstranění tohoto viru. Plně funkční, bezplatné a časově omezené ohodnocení je k dispozici na http://www.avp.com.

Informoace o Central Command: Central Command Inc. je soukromá mezinárodní společnost se sídlem v Medině, státě Ohio, USA. Byla založená v roce 1990 a specializuje se na antivirovou ochranu produktů a zaměřuje se na obsluhování průmyslových trhů, vlády, finančních institucí, výchovných zařízení a průmyslových služeb.

Informace o Kaspersky Lab: Kaspersky Lab je mezinárodní společnost se sídlem v Moskvě a Dublinu. Byla založená v roce 1992 a je zaměřená na vývoj prvotřídních antivirových technologií a softwaru.

Více informací získáte na webových stránkách http://www.avp.com nebo kontaktujte Renee Barnhardt na renee@avp.com nebo 330-723-2062. ots Original Text Service: Central Command Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Renee Barnhardt z Central Command Inc., (USA) 330-723- 2062, nebo renee@avp.com Webové stránky: http://www.avpve.com http://www.avp.com e-mail: NA_global@newsaktuell.de

Klíčová slova Central Command-Kaspersky

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.