Seznam.cz nyní oslovuje více než 1,000.000 lidí týdně

Seznam.cz, největší portál českého internetu, překročil historickou hranici své návštěvnosti. Týdně na jeho stránky přijde více než 1,000.000 uživatelů internetu.

Portál Seznam.cz je dlouhodobě na špici českého internetu. Ve 42. týdnu roku 2002 dosáhl rekordní návštěvnosti 1,018.825 unikátních uživatelů za týden (měřeno technologií iDot společnosti Taylor Nelson Sofress Media). Jednoznačně stoupající tendenci pak potvrzují výsledky ze 43. týdne, kdy portál Seznam.cz navštívilo celkem 1,021.487 unikátních uživatelů za týden.

Překročení tohoto historického milníku komentuje Ivo Lukačovič, předseda představenstva Seznam.cz, a.s.: "Ještě v roce 2000 tvořily pilíř návštěvnosti Seznamu především katalogový vyhledavač a e-mailový systém. V dnešních dnech je situace výrazně odlišná. Nejen, že jsme udrželi vysokou návštěvnost katalogu Seznam.cz a zdokonalili e-mailovou službu, ale podařilo se nám získat obrovskou cílovou skupinu pro naše ostatní služby, jako Reality.seznam.cz, Auto.seznam.cz, Firmy.seznam.cz a další. Za překročením hranice návštěvnosti jednoho miliónu uživatelů za týden je však obrovský kus práce celého týmu Seznamu, zároveň je to zřejmý důkaz značné uživatelské oblíbenosti portálu Seznam.cz".

Pod tímto úspěchem je podepsána především spolehlivost a stabilita služeb Seznamu. "Pro nás je překročení této hranice zároveň další závazek vůči všem našim uživatelům. Seznam.cz, a.s. v nejbližší době připravuje další rozšíření portfolia služeb i další zkvalitňování služeb stávajících, to vše při zachování již tradiční maximální spolehlivosti a uživatelské přívětivosti", dodává ředitel obsahu David Bauckmann.

Seznam.cz, a.s. provozuje nejvíc používaný portál českého internetu na http://www.seznam.cz, s více než 1,622.900 unikátními uživateli v květnu 2002 (zdroj: iDot Taylor Nelson Sofres Media) a téměř 185 milióny zhlédnutých stránek za stejné období. Nabízí uživatelům zdarma širokou škálu praktických služeb: Seznam - katalog a vyhledávání, Muj.seznam.cz - zpravodajství včetně TV programů, předpovědi počasí, kulturních přehledů, finančního a ekonomického zpravodajství, Novinky.cz - internetový magazín, Email.seznam.cz, SMS.seznam.cz, Sweb.cz - webhosting ve variantách Sweb Profi a Sweb Light, Lide.cz - novou generaci chatu, Reality.seznam.cz, Penize.seznam.cz, Auto.seznam.cz, Prace.seznam.cz, Firmy.seznam.cz, Dovolena.seznam.cz, Mapy.cz, Slovnik.seznam.cz, Soutez.seznam.cz. Cílem je poskytovat služby maximálně spolehlivé a uživatelsky přívětivé.

Kontakt:

Roman Hloušek

PR & Marketing Manager

e-mail: roman.hlousek@firma.seznam.cz

Mobilní telefon: +420 606 726 311

Tel.: +420 257 313 181, Fax: +420 257 313 186

Klíčová slova PROTEXT-internet-Seznam.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.