Dreame Technology uvádí na německý trh nový vysoušeč vlasů Hair Glory, který bude k dostání v obchodech MediaMarkt a Otto

Po úspěchu v oblasti robotických vysavačů, bezdrátových vysavačů a vysavačů na mokré a suché vysávání společnost Dreame Technology oznámila, že na německém trhu spouští prodej svého nového revolučního vysoušeče vlasů Hair Glory, který rozšiřuje její současnou nabídku o produkty osobní péče.

Díky vysokému výkonu, pokročilé technologii záporných iontů, kompaktní konstrukci a přesné regulaci teploty je vysoušení vlasů s fénem Hair Glory rychlé, efektivní a bezbolestné. Hair Glory bude v Německu k dostání v obchodech MediaMarkt a Otto od 20. března a později v průběhu roku také na Amazonu.

Suché vlasy do dvou minut

Vraťte svým vlasům zašlou slávu s tímto stylovým a funkčním vysoušečem vlasů, který nabízí vysokorychlostní motor s výkonem 110.000 otáček za minutu, rychlost proudění vzduchu 70 m/s a objem vzduchu 55 m3/h, což uživatelům umožňuje vysušit vlasy s délkou po ramena přibližně za dvě minuty.

Lehké a kompaktní provedení pro větší pohodlí

Hair Glory váží pouhých 350 g a přináší maximální pohodlí s minimální únavou, což zaručuje skvělý zážitek z používání. Díky kompaktnímu hlavnímu válci o průměru 82 mm si také fén pohodlně sbalíte na každý víkendový výlet.

Záporné ionty pro bezproblémové sušení

Hair Glory obsahuje více než 300,000.000 aniontů na centimetr krychlový a pomáhá uzavírat vlasové kutikuly, udržovat vlhkost a dodává vlasům objem, takže už se nikdy nebudete muset potýkat s nepříjemně zacuchanými vlasy, které je třeba věčně krotit.

Více možností sušení

Díky čtyřem nastavením teploty a dvou rychlostem proudění vzduchu si nyní uživatelé mohou vysoušet vlasy přesně tak, jak chtějí. Pro horké letní dny na pláži přepněte na chladný vzduch. Nebo sušení urychlete přidáním teploty. Pro kulmování nebo načechrávání použijte cyklus horký/studený. Případně můžete vysoušeč nechat na mírné teplotě 57 °C, abyste získali stálou teplotu vzduchu.

Rovnoměrné a stálé rozložení tepla

Obáváte se nestejnoměrného a nerovnoměrného sušení? Nemusíte. Hair Glory kombinuje termistor NTC s pokročilými mikroprocesory, které sledují teplotu a kontrolují ji 100krát za sekundu – už žádné roztřepené konečky nebo poškozené vlasy. Tyto technologie také chrání fén před přehřátím – typickou příčinou poruch u jiných modelů.

Kde koupit

Vysoušeč Hair Glory seženete od 20. března v obchodech MediaMarkt a Otto a později v průběhu roku také na Amazonu. Další informace o společnosti Dreame Technology najdete na adrese https://de.dreametech.com/

O Dreame Technology

Společnost Dreame Technology, která byla založena v roce 2017, se specializuje na chytré domácí spotřebiče a její vizí je vylepšovat kvalitu života prostřednictvím technologií. Sledujte nás na Facebooku , Instagramu a Twitteru . Další informace najdete na https://de.dreametech.com/ .

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2035974/1.jpg

KONTAKT: Aonan Li, +86-13751178111, aonanli@dreame.tech

Klíčová slova Německo-elektronika-Dreame Technology

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.