Poskytovatel digitálních řešení Tianyu se v roce 2023 zaměří na evropský platební trh

Společnost Tianyu Information (300205.SZ), jeden z největších světových výrobců chytrých platebních terminálů, se po úspěšné účasti na předním světovém maloobchodním veletrhu EuroShop, který se konal od 26. února do 2. března v německém Düsseldorfu, snaží rozšířit svou přítomnost na evropském trhu.

„Těší nás, že jsme se na výstavě mohli setkat s našimi partnery a prodiskutovat s nimi naše obchodní plány pro rok 2023 v Evropě, ale i v dalších regionech, jako je Asie a Tichomoří, MEA, Severní Amerika a Latinská Amerika," uvedl David Liu, viceprezident divize International Business společnosti Tianyu. „Věřím, že prostřednictvím naší rozsáhlé sítě regionálních servisních středisek a globálních marketingových kanálů dokážeme našim zákazníkům poskytnout vynikající hodnotu a bezkonkurenční podporu, která jim pomůže dosáhnout jejich cílů."

Podle zprávy společnosti Nilson z roku 2022 se společnost Tianyu umístila na poli chytrých platebních terminálů mezi čtyřmi nejlepšími světovými hráči podle podílu na trhu. Očekává se, že její úsilí o globální expanzi přinese za rok 2022 celoroční zisk ve výši 9 až 13 milionů dolarů, což představuje meziroční nárůst o 163 %. Za růstem společnosti stojí zdokonalené řízení dodavatelského řetězce a dvojí strategie rozvoje pro domácí i mezinárodní trh, která zvyšuje prodeje a příjmy z nabídky chytrých karet a inteligentních platebních terminálů.

Společnost Tianyu dále rozšířila svou obchodní činnost o produkty a řešení z oblasti komunikace, internetu věcí (IoT), velkých dat a dalších. Nabízí tak řadu komunikačních řešení včetně eSIM či telekomunikačních produktů, jako jsou SIM karty, mobilní Wi-Fi, zařízení v prostorách zákazníka (Customer Premise Equipment, CPE) či pasivní optické sítě (PON).

Mezi hlavní oblasti podnikání společnosti Tianyu patří služby a produkty pro finanční průmysl, inteligentní platební terminály a internet věcí. Divize pro finanční průmysl se zabývá především výzkumem a vývojem, výrobou a prodejem finančních karet s mikroprocesory ( IC) a dalších produktů z oblasti inteligentních karet a digitálních jüanů (e-CNY).

O společnosti Tianyu Information

Tianyu Information ( www.whty.com ) je přední technologická společnost poskytující komplexní digitální řešení od fintech po chytrá zařízení, IoT a zabezpečení dat. S více než 20 lety zkušeností je společnost Tianyu jedničkou na čínském trhu telekomunikačních a bankovních čipových karet a jedním ze čtyř nejlepších globálních poskytovatelů pokladních zařízení (POS) s dominantním postavením na asijském trhu. Díky inovativnímu výzkumu a vývoji a silným výrobním kapacitám je důvěryhodným partnerem pro podniky, které chtějí prosperovat v digitální éře. Tianyu zaměstnává více než 2000 lidí a naplňuje svou vizi bezpečného a inteligentního informačního života pro všechny.

KONTAKT: Catherine Dong, dongqun@whty.com.cn

Klíčová slova Německo-počítače-finance-Tianyu Information

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.