Infografika: Osm způsobů jak digitalizace pomocí lokalizace zlepšuje efektivitu v kabelovnách

Sewio, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, dnes zveřejnil infografiku shrnující aplikace přesné lokalizace, které přinášejí nejvyšší míru úspory a návratnosti v odvětví výroby kabeláže.

Kabelovny operují s velkými objemy kovů vysokých cen, a proto každý sebemenší způsob, jak zlepšit jejich provoz a zvýšit efektivitu, vede k obrovským úsporám. Nová infografika, kterou vypracovala společnost Sewio, vychází z reálných dat z desítek projektů digitalizace a odhalila, že jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je využití přesné lokalizace. Každý případ použití lokalizačního systému je podpořen skutečným výsledkem, který přinesl po jeho zavedení.

Osm aplikací lokalizace v reálném čase v kabelovnách:

1. Optimalizace spotřeby materiálu

2. Vyhledávání a navigace k cívkám

3. Zvýšená bezpečnost obsluhy

4. Kontrola zásob v reálném čase

5. Optimalizace provozu a využití skladu

6. Rozhodování o procesech na základě dat v reálném čase

7. Zlepšení OEE manipulační techniky

8. Sledování toku zboží jak uvnitř výrobního areálu (UWB) tak i na globální úrovni (SigFox)

"Jsme nadšeni z toho, jak lokalizační systémy v reálném čase mění odvětví kabeláže," řekl Milan Šimek, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Sewio. "S tím, jak se odvětví stále více řídí daty v reálném čase, hledají společnosti způsoby, jak získat konkurenční výhodu, a sledování polohy v interiéru na bázi RTLS se ukazuje jako účinný nástroj, jak toho dosáhnout."

Infografiku si můžete prohlédnout na adrese: https://www.sewio.net/infographics-top-8-ways-the-cabling-industry-benefits-from-uwb-rtls/

O společnosti Sewio Networks

Sewio Networks je výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) určenému pro digitalizaci pohybu uvnitř hal který pomáhá firmám v oblasti výroby, intralogistiky, distribuce a skladování. Systém je založený na širokopásmové technologii UWB a je dodáván společně se softwarem pro management a vizualizaci sledovaných objektů.

Partnerům a zákazníkům poskytuje přesné, spolehlivé a plně škálovatelné IoT řešení pro sledování objektů a jeho využití k získání procesní vizibility, zlepšování efektivity výroby, zjednodušení toků materiálu a zvyšování bezpečnosti. Sewio technologie je implementována zákazníkům prostřednictvím partnerské sítě čítající 80+ partnerů ve 30 zemích světa. Sewio bylo založeno v roce 2014 v Brně, dnes s pobočkami v USA, Německu a Velké Británii. Sewio má 30 zaměstnanců a zákazníky ve 45 zemích. Mezi zákazníky patří: Volkswagen, Toyota, Budweiser Budvar, TPCA, Škoda, ENEL

Všechny zde uvedené názvy produktů a společností jsou ochranné známky příslušných vlastníků.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-počítače-průmysl-firmy-Sewio

Oblast
Středočeský (sc)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.