Řada HONOR Magic5 oceněna řadou médií jako „Best of MWC"

Sbírku mediálních titulů si z globálního debutu na MWC 2023 odnáší také skládací telefon HONOR Magic Vs

Světová technologická značka HONOR oznámila na právě probíhajícím veletrhu Mobile World Congress v Barceloně globální distribuci nové řady HONOR Magic5 a skládacího modelu HONOR Magic Vs, které uživatelům po celém světě přinesou skutečně luxusní mobilní zážitky. Inovativní konstrukce a prémiové funkce těchto nových vlajkových lodí sklidily zaslouženou pozornost a u řady světových médií jim vysloužily nejprestižnější titul „Best of MWC".

Společnost HONOR letos na veletrhu MWC získala od médií celkem 42 ocenění, přičemž debutující model HONOR Magic5 Pro zabodoval hned v 18 různých kategoriích. Android Authority uvedl, že „HONOR Magic5 Pro vynesl všechny trumfy, aby konkuroval těm nejlepším v oboru – a to stylově." Trusted Reviews konstatuje: „HONOR Magic5 Pro je vlajková loď mezi smartphony s Androidem, nabitá až po okraj špičkovými technologiemi." Tom's Guide, renomované médium pro recenze produktů, označil HONOR Magic5 Pro za nejlepší telefon s komentářem „HONOR Magic5 Pro je s přehledem nejlepší telefon, který vzešel z MWC 2023".

Kromě telefonu HONOR Magic5 Pro si velkou pozornost získal také HONOR Magic Vs, nejnovější skládací telefon, se kterým HONOR právě debutuje na světových trzích. „Rozhodně patří k našim nejoblíbenějším skládacím telefonům na trhu" píše portál XDA Developers. Jeden z největších online technologických kanálů MakeUseOf zase ve své recenzi uvádí, že „Magic Vs, který v každém ohledu vypadá a chová se jako luxusní zařízení, představuje v oboru skládacích smartphonů skutečnou inovaci."

Modely HONOR Magic5 Pro a HONOR Magic Vs získají 3 roky aktualizací systému Android a 5 let bezpečnostních záplat.

HONOR Magic5 Pro bude k dostání od 2. čtvrtletí roku 2023 za cenu od 1199 eur (12 GB + 512 GB). Cena modelu HONOR Magic Vs bude začínat na 1599 € (12 GB + 512 GB). Dostupnost obou modelů na jednotlivých trzích bude včas oznámena.

O společnosti HONOR

Společnost HONOR je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se ikonickou globální technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvořit nový inteligentní svět pro každého. S neochvějným zaměřením na výzkum a vývoj vytváří technologie, které lidem po celém světě umožňují překonávat hranice a přináší jim svobodu dosáhnout a vykonat více. Společnost HONOR nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení vyhovující každému rozpočtu. Její inovativní a spolehlivé prémiové produkty uživatelům pomáhají stát se dokonalejší verzí sebe sama.

Další informace získáte na webových stránkách společnosti HONOR www.hihonor.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese newsroom@hihonor.com.

https://community.hihonor.com/

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/c/HonorOfficial

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2014280/image_5003200_24897908.jpg

KONTAKT: Yuteng Li, liyuteng@hihonor.com

Klíčová slova Španělsko-Čína-internet-elektronika-HONOR

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.