Společnost Huawei uvádí na trh první prototyp POL 50G pro kampusové sítě Wi-Fi 7 další generace

Kim Jin, viceprezident společnosti Huawei Optical Business Product Line

Kim Jin, viceprezident společnosti Huawei Optical Business Product Line

Během veletrhu Mobile World Congress 2023 (MWC 2023) představila společnost Huawei první prototyp 50G POL, který zákazníkům z oboru pomůže při budování kampusových sítí Wi-Fi 7 nové generace.

Řešení Huawei FTTO, založené na technologiích pevných sítí páté generace (F5G), komerčně využívá více než 6000 průmyslových zákazníků po celém světě. Umožňuje jim totiž budovat ekologické, jednoduché a inteligentní kampusové sítě. S rozšiřováním cloud computingu, dat velkého objemu a technologií IoT a s rychlým nárůstem využívání aplikací 4K/8K a AR/VR v kampusech, například v podnikových kancelářích, školství nebo zdravotnictví, jsou požadavky na šířku pásma, latenci a spolehlivost kampusových sítí vyšší než kdykoli předtím.

Viceprezident Huawei pro produktovou řadu optických technologií Kim Jin říká: „Ačkoli 10G PON splňuje požadavky většiny situací na kampusech, s digitalizací podniků se objevují nové scénáře s vyššími požadavky na šířku pásma a latenci sítě, takže bude třeba kampusové sítě modernizovat. Společnost Huawei uvedla na trh první prototyp POL 50G v oboru, aby zákazníkům pomohla vybudovat zelené ultraširokopásmové kampusové sítě orientované na Wi-Fi 7, které mohou podporovat inovativní aplikace."

Prototyp 50G POL od společnosti Huawei zahrnuje symetrické 50G PON OLT a ONU. Kampusové sítě se díky němu dočkají upgradu z 10G PON na 50G PON. To zákazníkům na kampusu nejen umožní využívat ultraširokopásmovou síť, ale také jim poskytne následující jedinečné výhody:

Nulová změna u OLT: První kombinovaný optický modul 50G PON v oboru podporuje režimy 10G PON i 50G PON. Zákazníci mohou budovat sítě typu network on demand a v budoucnu je plynule vylepšit na 50G PON, čímž ochrání počáteční investice do výstavby sítě.

Nulová změna u ODN: 50G PON podporuje dálkový přenos na 40 km a využívá inovativní algoritmy, které umožňují operovat se špičkovými rozpočty optických spojů a eliminují nutnost měnit stávající ODN.

Nulová změna u ONU: Prototyp 50G PON ONU podporuje rozhraní 10GE a 25GE. V budoucnu nebude upgrade z Wi-Fi 6 na Wi-Fi 7 vyžadovat změny v jednotkách ONU.

V budoucnu bude společnost Huawei pokračovat ve spolupráci se zákazníky i partnery na tvorbě dalších inovací, aby rozšířila možnosti jejich využití, vybudovala ekologické, ultraširokopásmové a inteligentní kampusové sítě a přinesla ekologickou digitální produktivitu.

Další informace o řešení Huawei FTTO najdete na adrese:

https://e.huawei.com/en/solutions/enterprise-optical-network/campus-optix

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/2014538/image_1.jpg

Klíčová slova Španělsko-Čína-internet-elektronika-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.