Společnost Huawei na veletrhu MWC 2023 představí projekt digitálního dvojčete pro přístav Tchien-ťin

Společnost Huawei na veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2023 představila svá nejnovější řešení Smart Road a Smart Port. Tato 5G řešení se již dočkala využití v oblasti obchodu, v přístavu Tianjin fungují více než rok. Projekt 5G+ Smart Port získal na veletrhu MWC 2022 cenu GSMA za nejlepší mobilní inovaci v oblasti propojené ekonomiky.

Obchodní jednotky Smart Road, Waterway a Port BU také uspořádaly kulatý stůl pro média, aby představily své postupy v oblasti rozvoje inteligentních přístavů.

Huawei Smart Horizontal Transportation Solution představuje jedno z klíčových řešení této společnosti pro chytré přístavy. Druhý kontejnerový terminál přístavu Tchien-ťin využil toto řešení k vybudování chytrého přístavu s podporou 5G a autonomního řízení L4. Již více než rok zde 76 vozidel IGV běžně jezdí samostatně, čímž zmírňují nedostatek řidičů a zvyšují efektivitu přístavu.

York Yue, technický ředitel obchodních jednotek Smart Road, Waterway a Port BU, uvedl, že inteligentní horizontální doprava využívající sítě 5G a IGV je pro kontejnerové terminály ideální. Sekce C přístavní oblasti Peking v přístavu Tchien-ťin je prvním terminálem, který začal využívat inteligentní horizontální dopravní řešení Huawei a který dosáhl rozsáhlého, komerčního a pravidelného provozu. Využití 5G a autonomního řízení L4 přináší jak obchodní, tak společenskou hodnotu.

To znamená pokrok pro celý přístavní průmysl. Společnost Huawei doufá, že bude možné využít zkušenosti z přístavu Tchien-ťin jako referenci pro rozvoj průmyslu a inspiraci k dalším inovativním nápadům.

Obchodní jednotka BU na veletrhu MWC 2023 vystavila i čtyři řešení pro chytré silnice: Vícerozměrné informace o dálnicích, celooptickou křižovatku, propojení silnic a inteligentní dopravní systém. Tato řešení využívají špičkové informační a komunikační technologie společnosti Huawei a rozsáhlé zkušenosti v oboru výstavby, správy, údržby a provozu silnic i služeb v této oblasti. Vznikají tak chytré silnice, které jsou otevřené, sdílené, technicky vyspělé a připravené na další vývoj.

Do budoucna budou obchodní jednotky společnosti Huawei Smart Road, Waterway, and Port BU nadále naplňovat svůj závazek poskytovat ty správné technologie pro každou situaci a nabízet otevřenost, spolupráci a vzájemné výhody. Zaměřuje se na infrastrukturu ICT a usiluje o řešení problémů v odvětví. S využitím klíčových schopností společnosti Huawei vyvíjí BU ve spolupráci s partnery z ekosystému řešení E2E. Řídí digitální transformaci a inteligentní modernizaci různých průmyslových odvětví a společně vytvářejí nové hodnoty.

Média se mohou obracet na adresu: hwebgcomms@huawei.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2012495/image_986294_75608570.jpg

Klíčová slova Španělsko-doprava-internet-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.