Řešení HMS Core na veletrhu MWC Barcelona 202

Na veletrhu MWC Barcelona 2023 bylo v aréně HMS prezentováno řešení HMS Core, sada otevřených funkcí ekosystému Huawei Mobile Services (HMS). Tato sada nabízí globálním vývojářům pokročilá řešení a inovativní technologie a přináší na trh komplexní řešení přesných operací pro všechny scénáře použití založené na sadách Account Kit, Push Kit a Analytics Kit. Při prezentaci se hovořilo také o partnerství HMS Core s aplikací BIGO LIVE, což je sociální síť založená na živém vysílání s globální uživatelskou základnou.

HMS Core nabízí otevřené funkce na úrovni zařízení a cloudu poskytované v rámci ekosystému HMS. Sada nástrojů umožňuje neustálé inovace a zpřístupňuje sofistikované funkce po celém světě. Vývojáři mohou integrovat sady HMS Core prostřednictvím jednoduchého kódu, což umožňuje rychlý a snadný vývoj a růst aplikací.

Řešení HMS Core pro průmysl přinášejí nový zážitek z aplikací

Sada HMS Core neustále optimalizuje jednotlivá řešení tak, aby řešila problémy vývojářů v různých odvětvích. Tato knihovna funkcí pomáhá vývojářům snadno vytvářet nové funkce aplikací a obchodní modely.

Například v aplikacích pro elektronické obchodování zahrnuje úspěšná objednávka produktu obvykle několik fází, včetně vyhledávání a prohlížení, kontroly detailů produktu, platby a objednávky, logistiky, distribuce a přijetí produktu a jeho komentování. HMS Core nabízí diferencované služby v různých fázích nákupního procesu a pomáhá vývojářům poskytovat uživatelům kvalitní a pohodlné nakupování. Ve fázi vyhledávání a prohlížení rozšiřuje sada HMS Core ML Kit tradiční metody vyhledávání na základě textu o vyhledávání na základě hlasu a obrázků. Ve fázi kontroly detailů produktu umožňuje sada HMS Core 3D Modeling Kit prodejcům vytvářet 3D modely produktů s nízkou prahovou hodnotou a automaticky nastavuje a animuje realistický lidský 3D model, aby produkt ožil. Se sadou 3D Modeling Kit už nemusí být produkty zobrazovány jako nudné 2D obrázky, ale mohou být prezentovány poutavým a interaktivním způsobem. V oblasti médií a zábavního průmyslu přinášejí sady HMS Core Video Editor Kit a Audio Editor Kit množství funkcí pro úpravu zvuku a videa s využitím umělé inteligence, jako je automatický úsměv nebo zábavná změna hlasu. Tyto triky přidávají do aplikace nové a zábavné interaktivní způsoby, které uživatelům umožňují rozvinout jejich kreativitu.

Jednorázové řešení pro všechny scénáře pomáhá dosáhnout efektivního zpeněžení

HMS Core poskytuje vývojářům komplexní řešení přesných operací pro všechny scénáře, protože kombinuje funkce sad, jako je Account Kit, Push Kit a Analytics Kit, a pomáhá tak zvyšovat návratnost investic.

Sada Account Kit umožňuje uživatelům bezpečné přihlášení do aplikace jedním klepnutím na zařízeních Huawei, jako jsou mobilní telefony, tablety a produkty HUAWEI Vision, pomocí skenování QR kódu. Sada Push Kit nabízí množství nových forem oznámení a podporuje inteligentní načasování zobrazení a přesné operace pro zvýšení počtu klepnutí na zprávu, zatímco sada Analytics Kit hlásí události konverzí do reklamní platformy Huawei a vytváří tak úplný obraz o výkonnosti reklam, takže vývojáři mohou provádět marketingovou atribuci a přijímat inteligentní obchodní rozhodnutí na základě dat.

Důležitým bodem programu byl také příběh partnerství BIGO LIVE a HMS Core. Díky integraci sad Account Kit a Push Kit se do streamovací aplikace uživatelé mohou přihlásit jedním klepnutím a odesílat přesné zprávy. Aplikace dále umožňuje flexibilními způsoby platby a nabízí funkce pro správu objednávek, která díky nákupům v aplikacích odhaluje chyby při doručování objednávek. Spojením sil s HMS Core se aplikaci BIGO LIVE výrazně zvýšil počet aktivních uživatelů a míra konverze objednávek.

HMS Core vášnivě vyvíjí inovativní technologie v pokročilých oborech a podporuje efektivní provoz aplikací založený na technologiích. Spoluprací s globálními vývojáři aplikací se snaží zvýšit kvalitu aplikací pro spotřebitele a vytvořit prosperující ekosystém mobilních aplikací.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2014381/image_5025758_29163829.jpg Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2014386/image_5025758_29239330.jpg

KONTAKT: Lincker Zheng, zhenghaofeng@huawei.com

PROTEXT

Klíčová slova Španělsko-internet-ekologie-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.