MWC 2023: Společnost Huawei uvádí na trh inovativní zjednodušená síťová řešení a řešení datových center pro inteligentní svět

Během veletrhu 2023 Mobile World Congress (MWC 2023) společnost Huawei úspěšně uspořádala svůj 5.summit o digitální transformaci průmyslu. Na základě požadavků a problémových oblastí na poli efektivity správy podnikových sítí, zkušeností s připojením, zabezpečení datových center a výpočetního výkonu vydala společnost Huawei novou řadu pokročilých řešení pro zjednodušené sítě, s nimiž mohou datová centra vybudovat pevný základ sítě, což vede k rozvoji nových datových center a vzniku digitálních inovací.

David Wang, výkonný ředitel představenstva společnosti Huawei, předseda správní rady ICT infrastruktury a prezident Enterprise BG, ve svém úvodním projevu prohlásil: "Společnost Huawei prohloubí své kořeny na podnikovém trhu a bude pokračovat ve snaze o inovace. Jsme připraveni využívat špičkové technologie a do všech situací se naplno ponořit. Společně s našimi partnery umožníme digitalizaci průmyslu, pomůžeme malým a středním podnikům v přístupu k informacím, podpoříme udržitelný rozvoj a společně vytvoříme novou hodnotu."

Využití digitálních technologií k posunu vstříc inteligentnějšímu světu

Bob Chen, viceprezident Huawei Enterprise BG, přednesl hlavní projev s názvem "Digitální technologie vedou k inteligentnímu světu". Prohlásil: "Archimédes, velký řecký fyzik, řekl: ,Dejte mi pevný bod a já pohnu Zemí.' Digitální technologie jsou pro nás tím pravým místem, kde můžeme pomáhat průmyslovým odvětvím s přechodem do digitálního světa. Společnost Huawei se zaměří na konektivitu, výpočetní techniku, cloud a další digitální technologie. Budeme i nadále inspirovat inovace, abychom podpořili digitální transformaci odvětví. Pojďme společně vybudovat plně propojený a inteligentní svět!"

Zjednodušená síťová řešení: nové produkty pro čtyři oblasti, budování pevného síťového základu

Společnost Huawei se zavázala pomáhat podnikům budovat inteligentní cloudové sítě se synergií cloudu a sítě, zjednodušenou architekturou a funkcemi pro úsporu energie, a tím maximalizovat digitální produktivitu a dosahovat dokonalého zážitku. Budeme i nadále spolupracovat se zákazníky na budování síťové infrastruktury nové generace, která bude lépe sloužit všem odvětvím.

• Chytrý kampus: Společnost Huawei nově definuje pojem kampusové sítě a uvádí na trh špičkový podnikový core switch nové generace s označením CloudEngine S16700, první podnikový přístupový bod AirEngine 8771-X1T s Wi-Fi 7 a první 50G PON OLT i optický terminál.

• Snadné řešení pro pobočky: Společnost Huawei uvádí na trh první zjednodušené hyperkonvergované řešení pro pobočky.

• Single OptiX: Společnost Huawei uvádí na trh první komplexní portfolio produktů pro optické služby (OSU).

• Cloudová síť WAN: Společnost Huawei definuje zcela novou cloudovou síť WAN a uvádí na trh směrovače řady NetEngine 8000 orientované na platformu inteligentních směrovačů, které obstarají veškeré služby v éře cloudu.

Řešení datového centra: Čtyři produkty a portfolia produktů, jež byly vůbec první v oboru a uvolňují sílu digitálních inovací

Společnost Huawei se zaměřuje na inovace infrastruktury datových center, vede vývoj nových datových center, pomáhá podnikům vypořádat se s hrozbami s nejistým výsledkem, zajišťuje dokonalý zážitek ze služeb, zpracovává obrovský a diverzifikovaný výpočetní výkon a přináší ekologičtější, spolehlivější a efektivnější datová centra.

Pro velké podniky uvádí společnost Huawei na trh první vícevrstvé řešení ochrany datového centra proti ransomwaru založené na spolupráci sítě a úložiště, první jednotné portfolio produktů v oboru pro zotavení datových center po havárii zahrnující úložiště a koordinaci optického připojení (SOCC) a CloudEngine 16800-X, což je první přepínač datových center v oboru určený pro diverzifikovaný výpočetní výkon.

Pro malé a střední podniky uvádí Huawei na trh také modely OceanStor Dorado 2000 a OceanProtect X3000, které jsou první kombinací úložišť základní úrovně v oboru založenou na architektuře active-active.

Společně s předními odborníky budujeme lepší budoucnost digitální ekonomiky.

Juan De Dios Navarro Caballero, radní španělské provincie Alicante, prohlásil: "Řešení Huawei CloudFabric Solution založené na SDN a řešení All-Wireless Campus Network Solution umožňují automatizaci sítě, inteligentní provoz a údržbu i všudypřítomnou konektivitu. Díky těmto řešením jsou nyní vládní úřady v provincii Alicante efektivnější a nabízejí lepší uživatelskou zkušenost s veřejnými službami. V provincii dochází k rychlejší digitální transformaci a rozvoji digitální ekonomiky."

Faith Burn, CIO jihoafrické elektrárenské společnosti Eskom, se podělila o metodiku digitální transformace a praktické zkušenosti společnosti. Zdůraznila, že Eskom se snaží spolupracovat s partnery, kteří mohou pomoci realizovat digitální vizi společnosti: "Je velmi důležité najít schopné partnery pro realizaci naší digitální vize. Společnost Eskom by ráda spolupracovala s výrobci OEM, jako je Huawei, na budování pokročilé infrastruktury ICT v oblasti elektrické energie, aby dosáhla komplexní digitalizace."

Steven Zhu, prezident pro rozvoj a řízení partnerů společnosti Huawei Enterprise BG, uvedl, že "společnost Huawei se zavázala spolupracovat s partnery, aby se navzájem doplňovali, motivovat partnery k proaktivní podpoře zákazníků a společně poskytovat vynikající služby zákazníkům."

V budoucnu bude společnost Huawei pokračovat v investicích i inovacích a ve spolupráci s globálními zákazníky a partnery se bude snažit o hlubokou integraci informačních a komunikačních technologií, urychlení digitální transformace, podporu rozvoje digitální ekonomiky a urychlení realizace inteligentního světa v rámci průmyslových odvětví s cílem vytvořit novou hodnotu.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2012399/image_986294_75150793.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2012672/image_986294_75152296.jpg

KONTAKT: hwebgcomms@huawei.com

PROTEXT

Klíčová slova Španělsko-internet-komunikace-Huawei

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.