Rohlik.cz navazuje na loňský úspěch Rohlinderu. Pro zákazníky má i další valentýnské akce

Internetový prodejce potravin Rohlik.cz letos opět představuje valentýnskou kampaň Rohlinder 2.0, ve které následuje úspěch loňského roku, kdy nabídnul zákazníkům hravou parafrázi populární seznamovací aplikace Tinder. I na Rohlíku tedy mohou zákazníci najít svůj dokonalý "match" v podobě všeho, co potřebují k nastolení té nejlepší valentýnské atmosféry. Co víc, kurýr jim objednávku doveze už do 60 minut.

Rohlík si pro své zákazníky také připravil velké množství produktů za výhodné ceny. Co víc, při nákupu 3 vybraných produktů dostane zákazník dodatečnou 20% slevu na zvolené produkty. Kromě valentýnského sortimentu mohou zákazníci vybírat i z nabídky, která je na Rohlíku k dostání po celý rok, ale ke svátku zamilovaných se rovněž hodí: jsou to kvalitní sekty a vína (například ta z Francie), prémiové čokolády nebo delikatesy jako stvořené pro romantický večer.

Denisa Ladka Morgensteinová, tisková mluvčí Rohlik.cz, k tomu dodává: "I o Valentýnu se snažíme zákazníkům ukázat, že na Rohlíku najdou vše, co potřebují. Romantiku si tedy mohou přichystat i z pohodlí domova."

Unikáty sortimentu

Valentýn doprovází každý rok zvýšené projede potravin jako jsou čokoláda, květiny či alkohol. Tento nárůst bývá na Rohlik.cz i v řádech stovek procent. Online supermarket je však na zvýšenou poptávku připraven a nabízí kompletní zásobu všeho, co je na Valentýna třeba. Jen na Rohlik.cz najdou zákazníci široký výběr čokolád, bonboniér i pralinek. Z kategorie alkoholu by neměli přehlédnout mnoho druhů prosecca, ginů i šampaňského. Svou drahou polovičku mohou potěšit i dárkovými sadami či čerstvými řezanými květinami. V sortimentu nechybí ani vše pro intimní chvíle.

Speciální událost jako je Valentýn, si vyžaduje i zvláštní sortiment, který potěší i ty nejnáročnější jedince. Právě pro ty si Rohlík připravil například Valentýnskou kytici, antipasti Fratelli Beretta "Buď můj Valentýn" nebo Oh Deer Bakery Valentýnský box, spojený se speciální akcí - jeden šťastlivec najde v boxu kromě croblih a vaječného likéru rovněž diamantový náramek ze 14 karátového bílého zlata z českého klenotnictví ALOve.

Kontakt:

e-mail: denisa.morgensteinova@rohlik.cz

Klíčová slova ČR-trh-internet-Valentýn-Rohlik.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.