Virtuální realita v Palladiu

Virtuální realita v Palladiu

Virtuální realita v Palladiu

Virtuální realita v Palladiu Virtuální realita v Palladiu

Od 3. února až do konce března 2023 mohou zákazníci nákupního centra Palladium v Praze proniknout do tajů virtuální reality a prožít dechberoucí simulaci letu dravce nad Alpami, chytit kořist v roli leoparda, v týmu zabránit zničení galaxie jako Obránci vesmíru či ochránit svoji pevnost před desítkami nepřátel jako Stateční lukostřelci a zahrát si spoustu dalších her. Součástí instalace je i edukativní část, kde si zájemci mohou prostřednictvím virtuální reality prohlédnout například lidské tělo nebo sluneční soustavu. Návštěvníci mohou hrát na 3 stanovištích pro jednotlivce nebo na jednom ve skupince 2 až 4 hráčů.

Virtuální realitu naleznou návštěvníci v Palladiu v nově otevřeném prostoru "Gaming – Art – Relax Zóna“. Nejkratší cesta do Zóny vede od vstupu do nákupního centra z náměstí Republiky pomocí dvou na sebe navazujících eskalátorů do patra +2 a dále eskalátorem vedle fitness nahoru přímo do Zóny.

Zóna je otevřena denně od 11 do 18 hodin. Vstup do Zóny je zdarma.

VR hry jsou zpoplatněny licenčním poplatkem.

VR vzdělávací aplikace jsou zdarma.

Více informací o Zóně naleznete na webu www.palladiumpraha.cz nebo na sociálních sítích nákupního centra @Facebook; @Instagram

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

Tiskové informace:

Ing. Milan Rumler

Director, Marketing & PR

e-mail: m.rumler@ps-group.cz

Klíčová slova ČR-zábava-počítače-vzdělání-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.