Výherci míče s podpisy Ronalda a Messiho

Výherce míče s podpisem Ronalda

Výherce míče s podpisem Ronalda

Rodina výherkyně míče s podpisem Messiho Adrianka s tatínkem Adélka s maminkou a sestřičkou Leuška a Olívie s maminkou a tetou Leuška a Olívie s maminkou a tetou Výherce míče s podpisem Ronalda Výherce míče s podpisem Ronalda Míč s podpisem Ronalda František s maminkou

V loňském roce od 18. listopadu do 20. prosince 2022 probíhalo Mistrovství světa ve fotbalu v Kataru a na webu www.zivotdetem.cz ve stejné době probíhal prodej lístků do tomboly, kdy se soutěžilo o dva vzácné míče s podpisem Messiho a Ronalda, které do tomboly darovala společnost Synergy FG.

20. prosince za přítomnosti notáře proběhlo v kancelářích o.p.s. Život dětem losování dvou výherců. Výherkyně míče s podpisem Messiho přijela ještě ve stejný den, aby si svou výhru vyzvedla. Míč se totiž stal nejkrásnějším dárkem pro manžela a syna, jejich nadšení je vidět z fotografie, kterou nám výherkyně zaslala.

Pro míč s podpisem Ronalda si přijel do sídla o.p.s. Život dětem výherce 9. ledna 2023. Tento výherce si v tombole zakoupil celkem 100 lístků a na otázku, proč tolik, odpověděl, že chtěl podpořit nějakou charitu a hlavně pomoci, ostatně, to byl úmysl všech, kteří si lístek do tomboly kupovali a za svou podporu nemocných dětí dostali naše žluté srdíčko s logem sluníčka.

Do sídla o.p.s. Život dětem jsme pozvali i rodiny s dětmi, kterým právě výtěžek z tomboly pomůže. Mezi obdarovanými dětmi byla malá Adrianka s kombinovaným postižením, Adélka s dětskou mozkovou obrnou, František, trpící autismem a dvojčátka Lea a Olívie, u kterých rodiče už v roce zjistili, že jejich projevy souvisejí s právě autismem.

Život dětem děkuje všem, kteří si lístek do tomboly koupili a tím podpořili nemocné děti a zároveň děkuje společnosti Synergy FG za zakoupení a darování míčů a samozřejmě gratuluje výhercům. Jsme vděčni, že tato krásná akce přispěla Adriance, Adélce, Františkovi i Leušce s Olívií především na tolik potřebné rehabilitace.

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková

ředitelka Život dětem o.p.s.

Mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-sociální-zdraví-fotbal-děti-charita-Život dětem

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.