Jak bude vypadat jaro i léto? Dekorační trendy pro naše domovy uvede veletrh For Decor & Home

Jarní ročník veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží For Decor & Home nastíní trendy pro letošní jaro a léto a nahlédne až do podoby příštích Vánoc. Ve dnech 19. a 21. ledna na výstavišti PVA Expo Praha budou moci obchodníci vybírat z širokého sortimentu na více než padesáti expozicích. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky Ford.

Veletrh For Decor & Home je tradiční nejvýznamnější kontraktační akcí pro obchodníky a nejinak tomu bude také letos v lednu. Dekorace, bytové a kuchyňské doplňky a dárkové zboží pro jaro, velikonoční svátky, léto a zčásti také již pro Vánoce 2023 se představí na ploše téměř 4000 čtverečních metrů od více než padesátky výrobců a dovozců z pěti zemí. Na velkoplošných expozicích se představí významné velkoobchody, exkluzivní importéři a výrobci, rodinné manufaktury, ateliéry a také řemeslné dílny.

S novinkami a trendy pro rok 2023 se budou moci seznámit také zájemci z řad široké veřejnosti, pro které je kontraktační veletrh rovněž přístupný. Odnesou si nejen inspiraci, jak zvelebit své domovy podle nejnovější módy, ale u mnoha stánků bude možné vystavené zboží také nakoupit, například dárky nebo drobné dekorace. Jaké zajímavosti letos jarní ročník veletrhu For Decor & Home přinese?

Přední dovozce živých květin Klia Praha, který je pravidelným účastníkem zářijových ročníků veletrhu, se poprvé představí se svým portfoliem pro jarní a letní sezónu. Zatím svou největší expozici dekorací včetně velkých zahradních prvků vybuduje v Letňanech slovenská společnost Simons Trade. V Hale 2, kde se celá událost koná, jí bude patřit výstavní plocha 220 čtverečních metrů.

Exkluzivní zahraniční tvorba

Atraktivním osvěžením bude poprvé v historii akce oficiální zastoupení indické tvorby. Pohled do světa exotických dekorací a dárkového zboží návštěvníkům zprostředkuje Velvyslanectví Indické republiky v Praze.

Nabídku ze zahraničí zpestří i další společnosti, například Pčelarstvo Daruvar z Chorvatska nabídne půvabné dárkové zboží se včelími produkty a z Polska poprvé zavítá na veletrh výrobce bytového textilu Spodiglyinitky.pl.

Svou výstavní premiéru v Letňanech bude mít také nový český výrobce skleněných ozdob Koulier z Oflendy, který nás seznámí s krásami tradičně foukaných ozdob s využitím jarních a letních květinových motivů. Tato originální kolekce nese název Česká louka.

Více podrobností o veletrhu FOR DECOR & HOME najdete na webu www.fordecor.cz.

Kontakt:

Lucie Bártová

vedoucí PR oddělení ABF, a.s.

bartova@abf.cz

Klíčová slova ČR-trendy-styl-trh-For Decor & Home-firmy-ABF

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.