Hisense a Leica spojují síly pro novou úroveň laserové televize

5. ledna se na veletrhu CES 2023 na stánku společnosti Hisense představil projektor Leica Cine 1, který se stal důkazem silného partnerství obou společností. Jak uvedl generální ředitel společnosti Leica Smart Projection GmbH Stephan Albrecht, v další fázi budou společnosti Hisense a Leica Camera pokračovat v upevňování technologické spolupráce v oboru laserových televizorů uváděním nových prémiových produktů zaměřených na zcela novou úroveň kvality obrazu.

Jak vznikla spolupráce značek Hisense a Leica

Společnost Hisense v posledních letech hledá způsoby, jak pokročit v oboru laserové televize, a společnost Leica Camera se snaží rozšířit své působení v oblasti laserové televizní projekce. Oba technologičtí obři se proto rozhodli pokračovat v dalším rozvoji televizního průmyslu spojenými silami.

Matthias Harsch, generální ředitel společnosti Leica Camera AG, k důvodům této spolupráce uvedl, že společnost Leica měla zájem vstoupit na prudce rostoucí trh s laserovými televizory, což by však bez zapojení společnosti Hisense, která se stala celosvětovým průkopníkem v oblasti laserových televizorů se 1700 souvisejícími patenty, nebylo možné.

Společnost Hisense si dlouhodobě uvědomuje význam partnerství a také spolupráce se společností Leica je v souladu s jejími potřebami rozvoje. Špičková optická technologie společnosti Leica umožňuje laserovým televizorům Hisense poskytovat ostřejší a detailnější obraz, který se může stát pevným základem pro další vývoj jejích domácích kin a laserových televizorů s krátkým ohniskem.

Leica vystavila na CES 2023 laserovou TV Leica Cine 1 na stánku Hisense

Na veletrhu CES 2023 je k vidění také projektor Leica Cine 1 vybavený inovativním trojitým RGB laserem a technologií Hisense Laser TV, který využívá odborných zkušeností značky Leica s projekčními čočkami a technologie Leica Image Optimization (LIOTM) k optimalizaci kvality obrazu a k zajištění dokonalého diváckého zážitku. V příštích letech chtějí společnosti Hisense a Leica vyvíjet další technologie pro dosažení nové úrovně špičkové kvality obrazu a vnést tak na globální trh laserových TV více dynamiky.

Společnost Hisense se také chystá s využitím odbornosti značky Leica v optice dále rozšiřovat své globální působení jako mezinárodní společnost. Jak poznamenal Dr. Liu Xianrong, hlavní vědecký pracovník a generální ředitel Hisense Laser Display Co.Ltd.: „Kombinace jedinečného kouzla laserového zobrazení a tradiční kvality obrazu společnosti Leica dokáže zákazníkům poskytnout ještě dokonalejší divácké zážitky."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1978506/image1.jpg

KONTAKT: Alice, alice.huang@ogilvy.com

Klíčová slova USA-elektronika-Leica-Hisense

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.