Talent v čele Hisense Global Business: Dr. Lan Lin oceněn jako ekonomická osobnost roku 2022

Týdeník China Newsweek, jedno z nejznámějších čínských periodik, zveřejnil 4. ledna seznam Vlivných osobností roku 2022. Dr. Lan Lin, předseda představenstva společnosti Hisense Group, byl v tomto žebříčku oceněn jako Ekonomická osobnost roku 2022 za svůj přínos globálnímu podnikání společnosti Hisense. Tento každoroční seznam, který vydává China Newsweek vždy na konci roku, si klade za cíl ocenit osobnosti, jež vynikly ve svých profesích, a vzdát hold jejich úsilí o podporu sociálního růstu a rozvoje čínské společnosti.

Týdeník China Newsweek napsal: „Dr. Lin jako vůdčí osobnost globalizace společnosti Hisense důsledně vede společnost Hisense k tomu, aby se vydala do zahraničí a hlubokým proniknutím na místní trhy přetvářela globální prostředí značek domácích spotřebičů. Globalizaci čínské značky domácích spotřebičů směrem k nezávislým inovacím zahájila společnost Hisense v průběhu let doslova od nuly s pomocí sportovního marketingu. V reakci na trend inteligence spotřebičů se značka Hisense pod vedením dr. Lina soustavně věnovala lokalizaci výroby, výzkumu a vývoje či zdokonalování technologií, čímž si získala důvěru místních trhů a spotřebitelů."

Dr. Lin, který nastoupil do skupiny Hisense v roce 2006, získal uznání za aktivní prosazování a úspěšnou realizaci globální strategie společnosti Hisense a také za významný přínos k jejímu globálnímu uspořádání. Když se v březnu 2022 stal předsedou představenstva skupiny Hisense, prohlásil, že jeho posláním je posunout značku Hisense na vyšší úroveň a vytvořit skutečně mezinárodní podnik, který vykročí na cestu společnosti světové úrovně.

Na konferenci Hisense Global Partner Conference 2022 přednesl dr. Lin projev s názvem Být špičkovým hráčem. V něm představil vize pro budoucnost společnosti Hisense v příštích letech. Jedním z jeho hlavních cílů je pozvednout image značky Hisense na podstatně vyšší úroveň tím, že do tří let zvýší její globální index značky nad 100 a vybuduje z Hisense slavnější jméno s vyšší hodnotou. Kromě toho má společnost Hisense upevnit také svůj globální růst nastavením druhé růstové křivky, signalizující další pokroky v nízkouhlíkovém a udržitelném rozvoji. Na základě těchto vizí pak společnost Hisense vytvoří novou růstovou strategii, s níž vstoupí do další fáze rapidního rozvoje.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1978030/Dr_Lan_Lin_Chairman_Hisense_Group.jpg

KONTAKT: Alice Huang, alice.huang@ogilvy.com

Klíčová slova Čína-elektronika-Hisense

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.