Už jen 10 dnů je možné zakoupit si lístek do tomboly o dva míče s podpisem Messiho a Ronalda

Přesně 18. prosince v 17. hodin večer končí možnost "zabojovat" o dva fotbalové míče s podpisem skvělých fotbalistů Messiho a Ronalda.

V rámci právě probíhajícího Mistrovství světa ve fotbale připravila o.p.s. Život dětem spolu se společností Synergy FG tombolu o dva atraktivní fotbalové míče. Jeden s originálním podpisem Lionela Messiho a druhý s originálním podpisem Cristiana Ronalda. K oběma míčům výherce obdrží FIFA World Cup certifikát pro ověření pravosti.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost. Za pouhých 250 Kč se každý může zakoupit na https://shop.zivotdetem.cz lístek do této mimořádné tomboly. V rámci objednávky dostane "své číslo", které bude zařazeno do slosování. Samozřejmě je možné si zakoupit i více lístků najednou. S lístkem do tomboly nelze objednávat žádný jiný produkt z e-shopu.

Losování o tyto unikátní míče proběhne 20. prosince ve 13 hodin v sídle o.p.s. Život dětem pod dohledem notáře.

Každý, kdo si zakoupí lístek do tomboly, dostane zásilku se žlutým srdíčkem jako poděkování za pomoc a podporu rodin s vážně nemocnými dětmi, protože výtěžek z této akce je určen právě jim.

Život dětem o.p.s. děkuje společnosti Synergy FG za pořízení atraktivních cen a všem za zapojení do této zcela netradiční události.

Bližší informace o možnosti získat míče s podpisy Messiho a Ronalda najdete na: https://www.zivotdetem.cz/c/projekty/ a taky na Soutěž o míč - Synergy FG (synergy-fg.cz).

Kontakt:

MgA. Maria Křepelková - ředitelka Život dětem o.p.s.

e-mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-sociální-zdraví-fotbal-děti-charita-Život dětem

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.