Prosinec v Palladiu s topmodelkou Simonou Krainovou

Od 3. prosince až do Štědrého dne se můžete v nákupním centru Palladium osobně setkat s top modelkou Simonou Krainovou a společně s ní se ponořit do světa módního a kosmetického stylingu a do interiérového designu.

Setkání a program budou probíhat v příjemné atmosféře Relax – Art – Fashion Zóny ve druhém patře nákupního centra Palladium. Prostor se ve spolupráci se Simonou Krainovou proměnil ve stylový obývací pokoj s vystavenými módními kousky její vlastní módní značky "by Simona". K vidění je část její kolekce včetně stejnojmenné kosmetiky a jednotlivé kousky si zde mohou návštěvníci zakoupit. Interiér doplňuje výstava černobílých smyslně erotických fotografií známého fotografa Lukáše Dvořáka, který se Simonou spolupracuje mnoho let.

Program, na který se už teď mohou zákazníci těšit:

- 3. 12. 2022 od 16:00 "beauty day" se Simonou a její sestrou Yvonnou

- 5. 12. 2022 od 16:00 "beauty day" se Simonou a vizážistou Pavlem Kortanem

- 9. 12. 2022 od 16:00 "beauty day" se Simonou a vizážistou Pavlem Kortanem

- 14. 12. 2022 od 18:00 komentovaná prezentace knížky Lukáše Dvořáka

- 16. 12. 2022 od 16:00 "beauty day" se Simonou a vizážistou Pavlem Kortanem

- 17. 12. 2022 od 16:00 "beauty day" se Simonou a vizážistou Pavlem Kortanem

- 18. 12. 2022 od 16:00 "beauty day" se Simonou a vizážistou Pavlem Kortanem

5. 12. 2022 v Palladiu proběhne "Mikulášská nadílka" od našich hostesek v podobě andílků.

Relax – Art – Fashion Zóna:

Prostor slouží k odpočinku návštěvníků Palladia, kteří zde naleznou pohodlné sezení, možnost nabít si svůj mobilní telefon, vypůjčit a přečíst si knihu z knihovny, prohlédnout si aktuální trendy v oblékání nebo si užít vystavené umění. Nejkratší cesta do Zóny vede od vstupu do nákupního centra z náměstí Republiky pomocí dvou na sebe navazujících eskalátorů do patra +2.

Zóna je otevřena denně od 11 do 20 hodin. Vstup je zdarma.

Více informací o Zóně naleznete na webu www.palladiumpraha.cz nebo na sociálních sítích nákupních centra @Facebook

@Instagram

Simona Krainová je úspěšná světová modelka, moderátorka, herečka a podnikatelka. Její tvář proslavily tituly prestižních časopisů, jako je Elle, Marie Claire, L’Oficiel, Madame Figaro, Biba, Cosmopolitan nebo Maxim. Na českém trhu se stala múzou takových návrhářů jako je Blanka Matragi, Osmany Laffita nebo Beáta Rajská. Své nadání uplatnila i jako moderátorka a herečka.

Palladium na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 170 obchodů, 30 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou pro veřejnost 600 míst.

www.palladiumpraha.cz

@Facebook

@Instagram

Klíčová slova ČR-styl-idol-móda-Palladium

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.