Majitel módní značky Pánské obleky Bandi děkuje a naděluje před Vánocemi hasičům, dobrovolným hasičům a záchranářům slevu 50 %

Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce by rád majitel módní značky Bandi poděkoval členům složek IZS za jejich náročnou a rizikovou práci. Jedná se o hasiče, dobrovolné hasiče, záchranáře a členy Celní správy. Jako formu poděkování zvolil dárek, a to slevu 50 % na nákup značkového společenského a volnočasového oblečení Bandi.

Proč Bandi děkuje členům složek IZS?

Hasiči, dobrovolní hasiči, záchranáři a další členové složek IZS za nás denně při výkonu své profese nasazují své zdraví a někdy bohužel i své životy. Mohlo by se zdát, že jejich práce je stejná jako jakákoli jiná. Ovšem není tomu tak. Nikdo z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nemusí vrátit. Paradoxně jsou to právě hasiči, dobrovolní hasiči, záchranáři a členové ostatních složek IZS, kteří jsou mnohdy společností nedoceněni.

"Tento stav si dobře uvědomuji a chtěl bych hasičům, záchranářům a dalším členům složek IZS za jejich práci poděkovat a vyjádřit jim respekt. Právě v období před Vánoci bych jim rád věnoval dárek ve formě 50% slevy při výběru oblečení ve značkových prodejnách Bandi, aby mohli udělat radost sobě nebo svým blízkým," říká majitel značky Andrej Bandi Vámoš.

"Vzhledem k tomu, že dobrovolní hasiči sehrávají důležitou roli při zásahu složek IZS, rozhodl jsem se tento rok poděkovat i členům SDH a tuto slevu jim také věnovat. Bez nich bychom se v těchto situacích jistě neobešli," doplňuje Andrej Bandi Vámoš.

V současné době, kdy se prudce zvyšují ceny energií, potravin, spotřebního zboží a dalších položek, je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. V tomto předvánočním období je sleva 50 % skvělou příležitostí pro zaměstnance záchranných složek výhodně obléknout sebe nebo své příbuzné, a přitom výrazně ušetřit.

Kdy jednotliví členové IZS využijí slevy?

Od 1. prosince do 31. prosince 2022 si ve značkových prodejnách Pánské obleky Bandi nakoupí hasiči, dobrovolní hasiči, podnikoví hasiči, záchranáři, báňští záchranáři, zaměstnanci Horské služby, Vodní záchranné služby a Celní správy.

Slevu využijí také ženy pracující v IZS, kterým se tímto naskytne výhodná příležitost k nákupu. Mohou přijít se svými blízkými přímo do značkové prodejny Bandi, kde vyberou správné oblečení nebo doplňky. Například kvalitní oblek pro manžela, syna, nebo vánoční dárky pro své blízké.

Příklad slevy:

Původní cena pánského obleku: 12.999 Kč

Akční cena obleku se slevou 50 %: 6.499,50 Kč

Ušetříte: 6.499,50 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 15.997 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 7.998,50 Kč. Navíc můžete využít služeb odborné krejčové, která vám přímo v prodejně upraví vybraný oblek přesně na míru. A to se rozhodně vyplatí.

Poděkování členům IZS bude prezentováno na televizních obrazovkách a na internetu. Podívejte se na video: www.youtube.bandi.cz.

Podrobné informace o podmínkách mimořádného poděkování si přečtěte na oficiálním webu značky www.bandi.com.

Kontakt:

Ing. Kamila Poláková, Ph.D.

e-mail: manazermarketing@bandi.cz

Klíčová slova ČR-obchod-trh-móda-textil-Vánoce-firmy-BANDI

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.