ČTK přijme pracovníka na pozici obchodní zástupce

Česká tisková kancelář (ČTK) přijme pro obchodní oddělení pracovníka na pozici obchodní zástupce (account manager).

Obsahem práce je identifikovat obchodní příležitosti a získávat nové zakázky. Součástí práce je udržování vztahů s portfoliem přidělených zákazníků, jejich dokonalá znalost, schopnost rozpoznat nové potřeby zákazníků, vytváření nabídek včetně kalkulací cen a také smluvní uzavírání obchodních případů.

Vedle výborné češtiny požadujeme dobrou znalost angličtiny se schopností vést v AJ jednání a korespondenci. Výhodou je zájem o zpravodajství a média, zkušenosti z obchodních pozic jsou vítány. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou z češtiny; vyšší odborné vzdělání nebo VŠ jsou výhodou.

Nabízíme pracovní zázemí ve stabilní firmě v centru Prahy, zajímavou a pestrou práci s možností dalšího profesního rozvoje, odpovídající platové ohodnocení s výkonnostními prémiemi, příspěvek na penzijní připojištění, stravné, dovolenou pět týdnů, příspěvek na vzdělávání, služební mobil a notebook. Možnost práce rovněž na zkrácený pracovní úvazek.

Nabídky se svým životopisem a případně referencemi s kontakty na osoby, které je poskytnou, zasílejte na e-mail ouctk@ctk.cz.

Klíčová slova ČR-média-personální-ČTK

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.