Sexshopik.cz ví, co rádi děláme v ložnici – poznáte se v průzkumu i vy?

E-shop s erotickými pomůckami Sexshopik.cz nechal začátkem roku 2022 zpracovat podrobný průzkum o tom, co mají lidé z České republiky v ložnici nejraději. V průzkumu odpovídalo 1019 lidí ve věkovém rozmezí 18 až 65 let, kteří nakupují on-line. Poznáte se v odpovědích i vy?

Začátek sexuálního života

Začali jste masturbovat už před 15. rokem života? Pak patříte k většině – tuto odpověď totiž uvedlo 54 % dotazovaných. A co intimní styk s partnerem? Tato otázka byla rozdělena do dvou kategorií – v první lidé odpovídali na pouhé mazlení bez samotného pohlavního styku a v druhé včetně pohlavního styku.

V obou případech 54 % respondentů uvedlo, že začali mezi 15. až 18. rokem. K erotickým pomůckám se potom nejčastěji dostáváme až o něco později, nejčastěji (37 %) mezi 19 až 25 lety.

Zjistěte další pikantnosti ze života našich spoluobčanů

Průzkum však zkoumal i další oblasti sexuálního života, jako je například používání erotických pomůcek, antikoncepce a další zajímavé pikantnosti.

Více podrobností o průzkumu a jeho výsledcích můžete zjistit přímo v magazínu Sexshopik.cz – a třeba si rovnou nejoblíbenější erotické pomůcky vyzkoušet i na sobě!

Klíčová slova ČR-trh-internet-sex-firmy-GetFound-Sexshopik.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.