Společnost Mary Kay Inc. byla uznána ve zprávě The Nature Conservancy z roku 2022 o globálním dopadu na útesy

Deborah Gibbinsová, provozní ředitelka společnosti Mary Kay Dr. Lizzie McLeodová, která vede program organizace The Nature Conservancy (TNC Global Reef Program)

V průběhu roku 2022 se společnost Mary Kay Inc., celosvětový obhájce podnikové udržitelnosti a správy, snažila zvýšit povědomí o oceánech v oblasti klimatu a jako přístupu k řešení klimatické krize.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20221110005014/en/.

Tento měsíc byla společnost Mary Kay oceněna ve zprávě The Nature Conservancy 2022 Global Reefs Impact Report. Zpráva The Nature Conservancy vyzdvihuje její nedávné úspěchy a to, jak organizace spolupracuje se soukromým sektorem na úspěšném zavádění inovativních programů na ochranu moří, které chrání a zachovávají život v našich oceánech.

Zpráva představila nově zahájený projekt zaměřený na "Super útesy". Super útesy jsou vysoce odolné a mohou přežít v oteplujícím se oceánu. Posláním projektu Super útesy je identifikovat, chránit a rozvíjet celosvětovou síť Super útesů a zajistit tak budoucnost korálových útesů. Tým projektu Super Reefs sdružuje odborníky na vědu o oceánech, ochranu přírody a řízení z Oceánografického institutu ve Woods Hole, Stanfordovy univerzity a organizace The Nature Conservancy, spolu s podporou soukromého sektoru od společnosti Mary Kay, s cílem podpořit vlády a komunity v tomto kritickém okamžiku historie korálových útesů.

"Viděla jsem útesy, které byly zničeny, a viděla jsem útesy, které se za mého života obnovily," říká Elizabeth McLeodová, vedoucí oddělení globálních systémů útesů v organizaci The Nature Conservancy. "Musíme nutně vlézt do vody, určit korálové útesy, které mohou přežít klimatické změny, a zajistit jejich ochranu před dalšími vlivy."

"Naše partnerství s organizací The Nature Conservancy trvá již více než 32 let - ale teprve začínáme," řekla Deborah Gibbinsová, provozní ředitelka společnosti Mary Kay. "V průběhu roku 2022 jsme zdvojnásobili naše úsilí o udržitelnost, včetně důrazu na zdraví oceánů. Zdraví našich oceánů je zdravím naší planety a je nezbytné, abychom se přičinili o jejich ochranu."

V roce 2022 společnost Mary Kay podpořila 11 projektů souvisejících s celosvětovými iniciativami na ochranu oceánů s cílem zlepšit zdraví oceánů pro přírodu a lidi pomocí ochrany a obnovy kritických stanovišť, jako jsou korálové útesy, ústřicové útesy a pobřežní mokřady. Mezi tyto důležité projekty patřily např:

• Obnova asijsko-pacifických korálových útesů v Austrálii, Hongkongu, Číně a Korálovém trojúhelníku;

• Zajištění podpory úsilí o ochranu a obnovu korálů v zemích Korálového trojúhelníku - Indonésii, Papui-Nové Guineji a Šalamounových ostrovech - prostřednictvím úsilí o ochranu a iniciativ, které mají pozitivní dopad na celý region;

• Podpora žen, které jsou vedoucími pracovnicemi v oblasti životního prostředí v Tichomoří na Papui-Nové Guineji a Šalamounových ostrovech;

• Ochrana a obnova pobřeží v Mexickém zálivu a posouzení možnosti zavedení trhů s modrým uhlíkem na podporu správy mokřadů v dlouhodobém horizontu; a

• Zlepšení rybolovu v Mexiku s cílem posílit postavení komunit a žen v rybářském průmyslu.

Chcete-li se dozvědět více o závazku společnosti Mary Kay k udržitelnosti, navštivte stránku marykayglobal.com/sustainability a stáhněte si globální strategii udržitelnosti společnosti Mary Kay: Vydejte se na cestu k udržitelnému zítřku: Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow.

O organizaci The Nature Conservancy (TNC)

The Nature Conservancy je celosvětová organizace na ochranu přírody, jejímž cílem je chránit půdu a vody, na nichž závisí všechen život. Vycházíme z vědeckých poznatků a vytváříme pokroková řešení nejtěžších problémů našeho světa přímo v terénu, aby se příroda a lidé mohli společně rozvíjet. Zabýváme se změnou klimatu, chráníme půdu, vody a oceány v dosud nevídaném měřítku, zajišťujeme potraviny a vodu udržitelným způsobem a pomáháme k udržitelnějšímu rozvoji měst. Působíme v 79 zemích a oblastech a používáme přístup založený na spolupráci, který zapojuje místní komunity, vlády, soukromý sektor a další partnery. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.nature.org nebo sledujte @nature_press na Twitteru.

O společnosti Mary Kay Inc.

Mary Kay Ashová, jedna z prvních podnikatelek, které pronikly skleněným stropem, založila svou vysněnou kosmetickou společnost v roce 1963 s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay snaží posilovat postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay investuje do vědy, která stojí za krásou a výrobou špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, doplňků stravy a parfémů. Mary Kay také věří v bohatší životy dnes pro udržitelnější zítřek a spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci špičkového podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Více informací se dozvíte na stránkách marykayglobal.com, najdete nás na Facebooku, Instagramu a LinkedInu nebo nás sledujte na Twitteru.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221110005014/en/

Kontakty

Mary Kay Inc.

Korporátní komunikace

marykay.com/newsroom

972 687 5332 nebo media@mkcorp.com

Ochrana přírody

Misty Edgecomb

ředitelka komunikace

medgecomb@tnc.org nebo 484-343-3223

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Klíčová slova USA-ekologie-moře-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.