Sbírka Srdce dětem ve všech prodejnách Lidl už jenom do neděle

Ještě do neděle 13. listopadu můžete ve všech prodejnách Lidl přispět do sbírky Srdce dětem a pomoci rodinám s vážně nemocnými dětmi.

Prosíme, zastavte se v Lidlu, kupte si u pokladny samolepku ve tvaru srdíčka za minimální cenu 30 Kč a nalepte ji do velkého srdce ve výloze. Přidejte se tak k laskavým dárcům, kteří už „své“ srdíčko nalepili. Při lepení srdíčka si můžete udělat selfíčko, fotku zveřejnit na vašich sociálních sítích a vyzvat své přátelé, aby se do tolik potřebné sbírky taky zapojili.

Malý Tomášek z Ostravy na fotkách, který je vážně nemocný, se s maminkou do sbírky taky zapojil. I jemu sbírka prostřednictvím o.p.s. Život dětem pomáhá. Přidejte se taky třeba s textem: Podporuji sbírku Srdce dětem, která probíhá ve všech prodejnách Lidl do neděle 13. listopadu. Koupí samolepky za minimální částku 30 Kč můžete podpořit spoustu nemocných dětí, které trpí závažnými diagnózami, jako je spinální svalová atrofie, mukopolysacharidóza nebo nemoc motýlích křídel. #srdcedetem #lidlcz

I Matyášek z videa, kterému sbírka Srdce dětem taky pomáhá, přišel s maminkou do Lidlu, aby společně zakoupili a nalepili srdíčko a podpořili stejně nemocné děti.

Přidáte se taky? Děkujeme.

https://youtu.be/00ClJ6rfY_g

Kontakt:

MgA.Maria Křepelková – ředitelka Život dětem o.p.s.

e-mail: maria.krepelkova@zivotdetem.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-sociální-trh-děti-Lidl-charita-Život dětem

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.