Zažijte rozdíl na vlastní zuby! Na stánku Oral-B® v pražském centru Westfield Chodov

Od 17. října si v pražském obchodním centru Westfield Chodov mohou návštěvníci exkluzivně vyzkoušet inovativní magnetickou technologii iO™ od Oral-B® a otestovat její účinnost a šetrnost na vlastní zuby. Zájemci si mohou vyčistit zuby inovativním magnetickým zubním kartáčkem a od dentální hygienistky získat odborné rady o správném čištění zubů i péči o ústní dutinu. Značka Oral-B® připravila také speciální akci – a to vše u příležitosti české premiéry tří nejnovějších modelů zubních kartáčků využívajících nejmodernější technologii značky Oral-B. Stánek bude na místě jen do 30. října.

Technologie Oral-B® iO™ je výsledkem šesti let práce vývojového centra Oral-B v německém Kronbergu. Kartáčky vybavené touto technologií se vyznačují magnetickým pohonem, který přenáší energii na špičky vláken, a vytváří tak jemné mikrovibrace. Klinická studie prokázala, že uživatelé používající tuto technologii mají 14,5krát větší šanci mít opět zdravé dásně ve srovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem. Technologii, zatím jako jedinou, ocenily svou pečetí Česká stomatologická komora nebo Asociace dentálních hygienistek na Slovensku. A teď si vybrané dosud navržené modely Oral-B® z inovativní řady iO™ mohou návštěvníci prohlédnout v pražském stánku.

Jedinečná příležitost vyzkoušet si nejnovější technologii v oblasti čištění zubů

Především si ale návštěvníci mohou sami vyzkoušet magnetickou technologii čištění přímo na vlastních zubech, což je vůbec první taková příležitost v Česku.

Každý všední den od 16 hodin a také vždy po celý víkend mají navíc příchozí možnost vyzkoušet si zubní kartáček s technologií iO pod dohledem zubních hygienistek. Odbornice poskytnou zájemcům i cenné rady a tipy týkající se správné péče o ústní dutinu a upozorní je na případné chyby při čištění zubů, a to v reálném čase.

Značka Oral-B si pro návštěvníky dočasného stánku připravila také exkluzivní nabídku. Každý příchozí může na místě obdržet svůj unikátní promo kód a uplatnit jej na Alza.cz na vybrané modely řad iO Series 10 a iO Series 9.

Hvězdou stánku je premiérový zubní kartáček iO10 s technologií iOSense™

Nejnovější model zubního kartáčku značky Oral-B má název iO Series 10 a je vybavený technologií iOSense™, která využívá umělou inteligenci. Jedná se v současnosti o nejpokročilejší technologii v péči o ústní hygienu. Díky tomu poskytuje kartáček v reálném čase pokyny a tipy, aby pomohl čistit zuby co nejefektivněji a nejintuitivněji.

Mezi tipy na správnou péči o chrup patří například:

● Jak dlouho si čistit zuby: iOSense™ má časovač, který odpočítává optimální dobu čištění zubů, a hodiny řízené Wi-Fi. Časovač sleduje délku každého čištění zubů. Díky tomu uživatelé vědí, zda si čistili zuby minimálně po dobu doporučenou zubními lékaři.

● Kde si zuby čistit: iOSense™ s indikátory šesti zón a s možností sledovat šestnáct oblastí zubů v 3D v aplikaci Oral-B® zajistí, že uživatel nevynechá žádnou část úst.

● Jak si čistit zuby: Aplikace Oral-B® umožňuje uživatelům snadno procházet funkce kartáčku, sledovat individuální cíle a poskytuje personalizovanou zpětnou vazbu po každém čištění.

Na stánku jsou k vidění i další modely včetně cenově dostupných novinek iO Series 4 a Series 5. Ty rovněž využívají inovativní magnetickou technologii, díky níž je pokročilé řešení pro ještě efektivnější čištění zubů dostupné širšímu okruhu spotřebitelů se všemi kategoriemi rozpočtů.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zdraví-hygiena-zuby-firmy-Lion Communications-Procter & Gamble

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.