Mary Kay Inc. podporuje vedoucí postavení žen v oblasti ochrany přírody prostřednictvím virtuální vzdělávací výměny

Společnost Mary Kay Inc., globální zastánce udržitelnosti podniků a posílení postavení žen, se nedávno zúčastnila virtuální vzdělávací výměny pořádané Centrem korálového trojúhelníku (Coral Triangle Center – CTC), Úřadu pro ochranu přírody (The Nature Conservancy – TNC) a regionálním sekretariátem Iniciativy korálového trojúhelníku pro korálové útesy, rybolov a potravinovou bezpečnost (Coral Triangle Initiative on Coral Reefs, Fisheries and Food Security – CTI-CFF).

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20221012005232/en/

Událost s názvem "Women Leaders Protecting the Coral Triangle's Threatened Biodiversity and Endangered Species" (Vedoucí ženy chrání ohroženou biologickou rozmanitost a ohrožené druhy v Korálovém trojúhelníku) upozornila na inovace a akce, které podnikly vedoucí ženy v Korálovém trojúhelníku v oblasti ochrany mořské biologické rozmanitosti, a také na úspěšné iniciativy vedené ženami v oblasti udržitelného řízení mořských zdrojů a ochrany oceánů. Tyto iniciativy se zaměřují na ochranu biologické rozmanitosti, opatření v oblasti klimatu a správu chráněných mořských oblastí v souvislosti s globálním cílem do roku 2030 ochránit 30 % světových oceánů.

Korálový trojúhelník je domovem některých z těch nejrozmanitějších a nejkrásnějších korálových útesů na světě a poskytuje útočiště více než 250 druhům ryb. Mnoho mořských živočichů a ekosystémů v Korálovém trojúhelníku však ohrožuje lidská činnost.

Mary Kay se připojila k panelistům z CTC, CTI-CFF, TNC a také z WWF Malajsie, Conservation International a University of Philippines Diliman, aby se podělili o inspirativní příběhy v oblasti udržitelné ochrany mořských želv, dugongů, žraloků a rybolovu.

Mnoho projektů, které Mary Kay podporuje, dosahuje úspěchů v ochraně přírody, rovnosti pohlaví a ekonomického posílení komunit. V Korálovém trojúhelníku společnost Mary Kay pokračuje ve spolupráci s TNC, ženami v Papui-Nové Guineji a skupinou Mangoro Market Meri, která prodává udržitelné produkty z mangrovových oblastí, jako jsou korýši a bahenní krabi, a zároveň chrání mangrovové porosty před těžbou dřeva. Tato komunita absolvuje školení v oblasti vedení, finanční gramotnosti a řízení podniku, aby získala tolik potřebné příjmy a pracovní příležitosti a zároveň prospěla ekosystému mangrovů.

Mary Kay také podpořila spolupráci TNC s organizací KAWAKI na Šalamounových ostrovech na ochraně mořských želv a provádění vzdělávacích programů na ochranu přírody a komunitních zdravotních programů v oblasti Arnavon Community Marine Park, což zahrnovalo provádění genderových školení s 30 strážci parku, členy KAWAKI a dalšími zúčastněnými stranami komunity, aby pochopili a zpochybnili genderové normy, které parku mohou bránit zapojení žen. Jejich vzdělávací a hygienické programy zaměřené na ochranu přírody oslovily 2000 lidí ve školách a místních komunitách.

Chcete-li si přečíst více o závazku společnosti Mary Kay k udržitelnosti, navštivte stránku marykayglobal.com/sustainability a stáhněte si globální strategii udržitelnosti společnosti Mary Kay: V této knize naleznete: Enriching Lives Today for a Sustainable Tomorrow (Obohacujeme životy dnes pro udržitelný zítřek).

O společnosti Mary Kay Inc.

Mary Kay Ashová, jedna z prvních podnikatelek, které pronikly skleněným stropem, založila svou vysněnou kosmetickou společnost v roce 1963 s jediným cílem: obohatit život žen. Tento sen se rozrostl v multimiliardovou společnost s miliony nezávislých prodejců v téměř 40 zemích. Jako společnost zaměřená na rozvoj podnikání se Mary Kay snaží posilovat postavení žen na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, mentoringu, propagace, vytváření sítí a inovací. Mary Kay investuje do vědy, která stojí za krásou a výrobou špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, doplňků stravy a parfémů. Mary Kay také věří v bohatší životy dnes pro udržitelnější zítřek a spolupracuje s organizacemi z celého světa, které se zaměřují na propagaci špičkového podnikání, podporu výzkumu rakoviny, prosazování rovnosti žen a mužů, ochranu obětí domácího násilí, zkrášlování našich komunit a povzbuzování dětí, aby šly za svými sny. Více informací se dozvíte na stránkách marykayglobal.com, najdete nás na Facebooku, Instagramu a LinkedInu nebo nás sledujte na Twitteru.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221012005232/en/

Kontakty

Korporátní komunikace

marykay.com/newsroom

972 687 5332 nebo media@mkcorp.com

Zdroj: Mary Kay Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-ekologie-kosmetika-Mary Kay

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.